Rusza przebudowa Lecha

16.05.2018 09:10

Jak donosi „Przegląd Sportowy” piórem redaktora Macieja Henszela, władze „Kolejorza” nie zamierzają wykupić żadnego z trójki zawodników zagranicznych, którzy występowali w Poznaniu na zasadzie wypożyczenia.


Mowa o Mario Situmie, Ołeksiju Chobłence i Elvirze Koljiciu. Żadnego z nich nie zobaczymy w przyszłym sezonie na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. Decyzja ta jest związana jest nie tylko ze stosunkowo wysokimi kosztami transferów definitywnych, które oscylują w okolica 1 miliona euro, ale też ze zmianą filozofii klubu.

W stolicy Wielkopolski zamierzają teraz mocniej stawiać na Polaków. Nie tylko na wychowanków swojej akademii, słynącej z „obróbki” talentów, które można sprzedać za krocie za granicę, ale też na wyróżniających się zawodników Lotto Ekstraklasy czy piłkarzy, którzy myślą o powrocie do polskiej ligi.

Mario Situma na skrzydle zastąpić ma Damian Kądzior z Górnika Zabrze. O aktywowaniu przez „Kolejorza” klauzuli zawartej w kontrakcie pomocnika pisaliśmy więcej już kilka dni temu. Mowa o kwocie 400 tysięcy euro. Wiemy też, że w Lechu zagra Tomasz Cywka z Wisły Kraków, a alternatywą na prawą obronę ma być Alan Czerwiński z Zagłębia Lubin. 

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Mundial 2018, Skróty meczów 0

 1. Liga typerów

  1. Piłka nożna Ilves T. - Turku PS
   1
   68%
   X
   4%
   2
   29%
  2. 1
   71%
   X
   4%
   2
   25%
  3. 1
   43%
   X
   25%
   2
   32%
  4. 1
   43%
   X
   14%
   2
   43%
  Więcej
 2. Transfer Lewandowskiego

  Czy Robert Lewandowski odejdzie w najbliższym okienku transferowym z Bayernu Monachium?

  1. Tak, odejdzie do Realu Madryt
  2. Tak, przejdzie do innego klubu niż Real
  3. Nie!
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd