Rusza przebudowa Lecha

16.05.2018 09:10

Jak donosi „Przegląd Sportowy” piórem redaktora Macieja Henszela, władze „Kolejorza” nie zamierzają wykupić żadnego z trójki zawodników zagranicznych, którzy występowali w Poznaniu na zasadzie wypożyczenia.


Mowa o Mario Situmie, Ołeksiju Chobłence i Elvirze Koljiciu. Żadnego z nich nie zobaczymy w przyszłym sezonie na stadionie przy ulicy Bułgarskiej. Decyzja ta jest związana jest nie tylko ze stosunkowo wysokimi kosztami transferów definitywnych, które oscylują w okolica 1 miliona euro, ale też ze zmianą filozofii klubu.

W stolicy Wielkopolski zamierzają teraz mocniej stawiać na Polaków. Nie tylko na wychowanków swojej akademii, słynącej z „obróbki” talentów, które można sprzedać za krocie za granicę, ale też na wyróżniających się zawodników Lotto Ekstraklasy czy piłkarzy, którzy myślą o powrocie do polskiej ligi.

Mario Situma na skrzydle zastąpić ma Damian Kądzior z Górnika Zabrze. O aktywowaniu przez „Kolejorza” klauzuli zawartej w kontrakcie pomocnika pisaliśmy więcej już kilka dni temu. Mowa o kwocie 400 tysięcy euro. Wiemy też, że w Lechu zagra Tomasz Cywka z Wisły Kraków, a alternatywą na prawą obronę ma być Alan Czerwiński z Zagłębia Lubin. 

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

 2. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. Wiadomości sportowe

 4. Krzysztof Piątek

  Czy Krzysztof Piątek zmieni klub?

  1. Tak - i to już zimą!
  2. Tak, ale dopiero na koniec sezonu
  3. Nie
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd