ONICO bez Kurka!

16.04.2019 09:25


Z powodu kontuzji pleców Bartosz Kurek nie zagra do końca sezonu 2018/2019, w półfinale przeciwko Jastrzębskiemu Węglowi oraz ewentualnym finale lub rywalizacji o trzecie miejsce – potwierdziło poniedziałkowe doniesienia medialne ONICO Warszawa w oficjalnym komunikacie prasowym.


Tym samym na finiszu sezonu, tuż przed decydującymi o medalach spotkaniami, warszawianie zostali pozbawienie swojego najlepszego zawodnika, lidera z prawdziwego zdarzenia. Wielki pech.

Bartek Kurek od dłuższego czasu zmagał się z bólami krzyża, niestety w zeszłym tygodniu doszło do nasilenia dolegliwości. Wykonane badania wykazały, że należy pilnie wdrożyć leczenie, by zapobiec pogłębieniu się kontuzji i nie ryzykować zdrowiem zawodnika. Sytuacja nie jest na tyle poważna, by w jakikolwiek sposób zagrażała możliwości dalszego uprawiania siatkówki, ale niewątpliwie potrzebna jest przerwa. Zawodnik wspólnie z klubem, kadrą medyczną ONICO i reprezentacji Polski podjęli decyzję o przerwie medycznej i wdrożeniu odpowiedniego leczenia” - powiedział lekarz drużyny, doktor Grzegorz Adamczyk z CM Gamma, cytowany w klubowym oświadczeniu.

Z doniesień medialnych wynika, że władze stołecznego klubu wystosowały do organizatora rozgrywek wniosek o możliwość dokonania transferu medycznego. Wiele wskazuje, że w jego ramach do warszawskiej ekipy dołączy Maciej Muzaj, ale jest bardzo mało prawdopodobne, że stanie się to jeszcze dziś.

Przypominamy, że ONICO Warszawa pierwszy mecz półfinałów PlusLigi rozegra właśnie we wtorek 16 kwietnia o godzinie 20:30. Rywalem Jastrzębski Węgiel. Sprawdź typ na to spotkanie!

Fot.: ONICO Warszawa (materiały prasowe)

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Liga typerów

  1. 1
   63%
   X
   14%
   2
   23%
  2. 1
   74%
   X
   15%
   2
   12%
  3. 1
   59%
   X
   15%
   2
   26%
  4. 1
   88%
   X
   0%
   2
   12%
  Więcej
 2. Polska eliminacje Euro 2020

  Ile punktów Polska zdobędzie w najbliższych meczach el Euro 2020?

  1. 6 punktów
  2. 4-3 punkty
  3. 1-2 punkty
  4. Ani jednego
 3. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd