MŚ 2018 terminarz. Kalendarz kibica, gdzie i kiedy grają Polacy?
Od 14 czerwca do 15 lipca piłkarze na stadionach w Rosji powalczą o tytuł najlepszej drużyny na świecie. Kiedy i o której godzinie czekają nas poszczególne mecze? W jakie dni obejrzymy na mundialu występ reprezentacji Polski? Zobaczcie terminarz na MŚ 2018, który jest prawdziwym niezbędnikiem każdego kibica!
FAZA GRUPOWA (14-28 czerwca 2018):
14 czerwca
- Grupa A: Rosja - Arabia Saudyjska, godz. 17, Moskwa
15 czerwca
- Grupa A: Egipt - Urugwaj, godz. 14, Jekaterynburg
- Grupa B: Maroko - Iran, godz. 17, Sankt Petersburg
- Grupa B: Portugalia - Hiszpania, godz. 20, Soczi
16 czerwca
- Grupa C: Francja - Australia, godz. 12, Kazań
- Grupa D: Argentyna - Islandia, godz. 15, Moskwa
- Grupa C: Peru - Dania, godz. 18, Sarańsk
- Grupa D: Chorwacja - Nigeria, godz. 21, Kaliningrad
17 czerwca
- Grupa E: Kostaryka - Serbia, godz. 14, Samara
- Grupa F: Niemcy - Meksyk, godz. 17, Moskwa
- Grupa E: Brazylia - Szwajcaria, godz. 20, Rostów nad Donem
18 czerwca
- Grupa F: Szwecja - Korea Płd., godz. 14, Niżny Nowogród
- Grupa G: Belgia - Panama, godz. 17, Soczi
- Grupa G: Tunezja - Anglia, godz. 20, Wołgograd
19 czerwca
- Grupa H: Kolumbia - Japonia, godz, 14, Sarańsk
- Grupa H: Polska - Senegal, godz. 17, Moskwa
- Grupa A: Rosja - Egipt, godz. 20, Sankt Petersburg
20 czerwca
- Grupa B: Portugalia - Maroko, godz. 14, Moskwa
- Grupa A: Urugwaj - Arabia Saudyjska, godz. 17, Rostów nad Donem
- Grupa B: Iran - Hiszpania, godz. 20, Kazań
21 czerwca
- Grupa C: Dania - Australia, godz. 14, Samara
- Grupa C: Francja - Peru, godz. 17, Jekaterynburg
- Grupa D: Argentyna - Chorwacja, godz. 20, Niżny Nowogród
22 czerwca
- Grupa E: Brazylia - Kostaryka, godz. 14, Sankt Petersburg
- Grupa D: Nigeria - Islandia, godz. 17, Wołgograd
- Grupa E: Serbia - Szwajcaria, godz. 20, Kaliningrad
23 czerwca
- Grupa F: Korea Płd. - Meksyk, godz. 17, Rostów nad Donem
- Grupa F: Niemcy - Szwecja, godz. 20, Soczi
- Grupa G: Belgia - Tunezja, godz. 14, Moskwa
24 czerwca
- Grupa G: Anglia - Panama, godz. 14, Niżny Nowogród
- Grupa H: Japonia - Senegal, godz. 17, Jekaterynburg
- Grupa H: Polska - Kolumbia, godz. 20, Kazań
25 czerwca
- Grupa A: Urugwaj - Rosja, godz. 16, Samara
- Grupa A: Arabia Saudyjska - Egipt, godz. 16, Wołgograd
- Grupa B: Hiszpania - Maroko, godz. 20, Kaliningrad
- Grupa B: Iran - Portugalia, godz. 20, Sarańsk
26 czerwca:
- Grupa C: Dania - Francja, godz. 16, Moskwa
- Grupa C: Australia - Peru, godz. 16, Soczi
- Grupa D: Islandia - Chorwacja, godz. 20, Rostów nad Donem
- Grupa D: Nigeria - Argentyna, godz. 20, Sankt Petersburg
27 czerwca:
- Grupa F: Meksyk - Szwecja, godz. 16, Jekaterinburg
- Grupa F: Korea Płd. - Niemcy, godz. 16, Kazań
- Grupa E: Serbia - Brazylia, godz. 20, Moskwa
- Grupa E: Szwajcaria - Kostaryka, godz. 20, Niżny Nowogród
28 czerwca
- Grupa H: Senegal - Kolumbia, godz. 16, Samara
- Grupa H: Japonia - Polska, godz. 16, Wołgograd
- Grupa G: Anglia - Belgia, godz. 20, Kaliningrad
- Grupa G: Panama - Tunezja, godz. 20, Sarańsk
1/8 FINAŁU (30 CZERWCA - 4 LIPCA):
30 czerwca
- 1. w grupie C - 2. w grupie D (Kazań, godz. 16)
- 1. w grupie A - 2. w grupie B (Soczi, godz. 20)
1 lipca
- 1. w grupie B - 2. w grupie A (Moskwa, godz. 16)
- 1. w grupie D - 2. w grupie C (Niżny Nowogród, godz. 20)
2 lipca
- 1. w grupie E - 2. w grupie F (Samara, godz. 16)
- 1. w grupie G - 2. w grupie H (Rostów nad Donem, godz. 20)
3 lipca
- 1. w grupie F - 2. w grupie E (Sankt Petersburg, godz. 16)
- 1. w grupie H - 2. w grupie G (Moskwa, godz. 20)
ĆWIERĆFINAŁY (6-7 LIPCA):
6 lipca
- I. zwycięzca A1-B2 - zwycięzca C1-D2 (Niżny Nowogród, godz. 16)
- II. zwycięzca E1-F2 - zwycięzca G1-H2 (Kazań, godz. 20)
7 lipca
- III. zwycięzca F1-E2 - zwycięzca H1-G2 (Samara, godz. 16)
- IV. zwycięzca B1-A2 - zwycięzca D1-C2 (Soczi, godz. 20)
PÓŁFINAŁY (10-11 LIPCA):
10 lipca
- zwycięzca meczu I - zwycięzca meczu II (Sankt Petersburg, godz. 20)
11 lipca
- zwycięzca meczu III - zwycięzca meczu IV (Moskwa, godz. 20)
MECZ O TRZECIE MIEJSCE (14 LIPCA):
- Przegranie z półfinałów, godzina 16, Stadion Kriestowskij, Sankt Petersburg
FINAŁ (15 LIPCA):
- Zwycięzcy półfinałów, 15 lipca, godzina 17, Stadion Łużniki, Moskwa