Lewandowski też nie zagra!

18.11.2018 11:35

W niedzielę przed południem Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że nie tylko Artur Jędrzejczyk, ale również Robert Lewandowski nie będzie mógł wystąpić we wtorkowym meczu UEFA Nations League przeciwko Portugalii!


Kapitan Biało-Czerwony od początku zgrupowania narzekał na uraz przeciążeniowy kolana, ale podczas pierwszej konferencji prasowej kadry popularny „Lewy” zapowiedział, że pomimo dolegliwości będzie chciał wystąpić w obu listopadowych pojedynkach polskiej drużyny narodowej. Okazało się to jednak niemożliwe.

Powodem jest niewielki uraz kolana, z którym kapitan kadry zmaga się od kilkunastu dni. Aby kontuzja nie stała się przewlekłą, lekarz reprezentacji Jacek Jaroszewski wdrożył terapię, która pozwoli Robertowi powrócić do pełnej sprawności meczowej w przeciągu około 7 dni. Przez pierwsze 3-4 dni wymagany jest brak obciążeń treningowych” - czytamy w oficjalnym komunikacie polskiej federacji.

Sytuacja Jerzego Brzęczka przed arcytrudnym pojedynkiem z Portugalią w Lidze Narodów UEFA jest nie do pozazdroszczenia. Do potężnych problemów w obronie, gdzie wypadło trzech kandydatów do gry na lewej obronie, doszedł też kłopot z obsadzeniem linii ataku. 

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Liga typerów

  1. 1
   63%
   X
   13%
   2
   23%
  2. 1
   43%
   X
   18%
   2
   39%
  3. 1
   63%
   X
   15%
   2
   22%
  4. 1
   68%
   X
   11%
   2
   21%
  Więcej
 2. Warci obserwowania

  Zobacz więcej
 3. Wiadomości sportowe

 4. Kto będzie mistrzem Polski 2019?

  Kto będzie mistrzem Polski 2019?

  1. Lechia Gdańsk
  2. Legia Warszawa
  3. Piast Gliwice
  4. Cracovia Kraków
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd