Legalny bukmacher BetClic.pl

Strona internetowa BetClic.pl - dokładnie pod tym adresem będzie swoje zakłady przyjmował legalny bukmacher online o nazwie BetClic, który wraca do Polski, opuściwszy szarą strefę!


Nie wiadomo, kiedy dokładnie wystartuje BetClic.pl, ale prawdopodobnie nastąpi to w drugim kwartale roku 2019. Bukmacher nie podaje jeszcze żadnych szczegółów na temat tego, jaki bonus powitalny znajdzie się w jego ofercie, ale prawdopodobnie zmieni się to wkrótce. 

BetClic pl legalny bukmacher

Strona WWW BetClic ma być dostępna w formie aplikacji mobilnej oraz standardowego portalu do typowania. Buk zapowiedział także oficjalnie, że uruchomi aplikację mobilną na urządzenia mobilne pracujące na systemach Android oraz iOS. 

W ofercie BetClic Polska znajdziemy ogromny wybór zakładów na mecze piłkarskie i nie tylko. W serwisie prawdopodobnie będzie też można skorzystać z Wirtualnych Sportów oraz zakładów na żywo. 

Do tej pory BetClic znany był z organizowania wielu konkursów. Tym razem także promocje bukmacherskie na pewno będą u niego na porządku dziennym. Szczegóły jednak poznamy dopiero wtedy, gdy strona oficjalnie wystartuje! 

------

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

 2. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. Wiadomości sportowe

 4. Skoki

  Który Polak zdobędzie najwięcej punktów w Pucharze Świata?

  1. Kamil Stoch
  2. Dawid Kubacki
  3. Piotr Żyła
  4. Jakub Wolny
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd