Lech - Legia w TVP!

16.05.2018 15:15

Ten mecz zadecyduje, która drużyna zostanie mistrzem Polski. Jeśli w najbliższą niedzielę, 20 maja Legia przynajmniej zremisuje w Poznaniu z Lechem, utrzyma pierwsze miejsce w tabeli. Transmisja spotkania w TVP2 od godz. 17:45 – poinformowała w komunikacie prasowym Telewizja Polska.


Dopiero w ostatniej kolejce LOTTO Ekstraklasy rozstrzygną się losy mistrzowskiego tytułu. Szansę na zwycięstwo w rozgrywkach wciąż mają Legia Warszawa i Jagiellonia Białystok. W zdecydowanie lepszej sytuacji są obrońcy tytułu, którym do pełni szczęście wystarczy remis w stolicy Wielkopolski.

Wojskowi” mają bowiem trzy oczka przewagi nad drugą w stawce „Jagą”, która zajęła jednak wyższe miejsce po rundzie zasadniczej zmagań o mistrzostwo kraju, co oznacza, że w przypadku zrównania się punktami z warszawianami, to w Białymstoku będą cieszyli się ze złotych medali.

Tak jak w latach ubiegłych decydujące o tytule spotkanie zostanie pokazane przez Telewizję Polską, konkretnie na TVP2. Mecz Lech – Legia skomentują: Maciej Iwański i Andrzej Strejlau, były selekcjoner polskiej drużyny narodowej.

Transmisję poprzedzi przedmeczowe studio, które poprowadzi Szymon Borczuch. Jego gośćmi będą: trenerzy Paweł Janas i Tomasz Rząsa. Ponadto w rolę reporterów wcielą się Szymon Borczuch i Maciej Barszczak (TVP Poznań) oraz Filip Czyszanowski i Marcin Wojtasik (TVP Białystok).


Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

 2. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. Krzysztof Piątek

  Czy Krzysztof Piątek zmieni klub?

  1. Tak - i to już zimą!
  2. Tak, ale dopiero na koniec sezonu
  3. Nie
 4. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd