Kozub za Redwitza

06.12.2018 14:45

Asseco Resovia Rzeszów zrezygnuje z usług rozgrywającego Rafaela Redwitza, sprowadzając w jego miejsce Łukasza Kozuba z MKS-u Będzin, którego z kolei zastąpi Lukas Tichacek ze Stoczni Szczecin - informują media z "Przeglądem Sportowym" na czele.


Karuzela transferowa w PlusLidze rozkręciła się w związku z urazem libero rzeszowian, Mateusza Masłowskiego. Kontuzja ta, ze względu na obowiązujący limit obcokrajowców, mocno ograniczyła pole manewru sztabowi szkoleniowemu Asseco Resovii. Władze klubu, z nowym prezesem Krzysztofem Ignaczakiem na czele, postanowiły coś z tą sprawą zrobić.

W efekcie zdecydowano się rozwiązać kontrakt z Brazylijczykiem Rafaelem Redwitzem, ściągając w jego miejsce wychowanka Łukasza Kozuba, który w MKS-ie Będzin występował na zasadzie wypożyczenia. Będzinianie wydali zgodę na taki ruch, bo sami szybo znaleźli następcę w osobie Lukasa Tichacka, który rozstał się ze Stocznią Szczecin.

Przypominamy, że po dziewięciu seriach gier typowana przed sezonem do walki o medale Asseco Resovia Rzeszów zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli rozgrywek PlusLigi. 

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Liga typerów

  1. 1
   63%
   X
   13%
   2
   23%
  2. 1
   43%
   X
   18%
   2
   39%
  3. 1
   63%
   X
   15%
   2
   22%
  4. 1
   68%
   X
   11%
   2
   21%
  Więcej
 2. Warci obserwowania

  Zobacz więcej
 3. Wiadomości sportowe

 4. Kto będzie mistrzem Polski 2019?

  Kto będzie mistrzem Polski 2019?

  1. Lechia Gdańsk
  2. Legia Warszawa
  3. Piast Gliwice
  4. Cracovia Kraków
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd