Fortuna czy STS? Którego bukmachera wybrać?

Wśród legalnie działających w Polsce bukmacherów największą popularnością cieszą się Fortuna oraz STS. Początkujący gracze nie za bardzo jednak wiedzą, na jaką firmę mają się zdecydować. Warto więc dowiedzieć się na ich temat nieco więcej, aby wiedzieć gdzie założyć konto gracza.

Ważne jest to, aby firma bukmacherska miała dla swoich graczy różnorodne nowości, bonusy oraz promocje. Poza tym trzeba też mieć na uwadze dobry kontakt z konsultantami, godziny otwarcia, aplikacje mobilne, szerokość oferty i proponowane kursy. To elementy na których powinien skupić się gracz przy doborze dla siebie bukmachera.

Fortuna - czym się wyróżnia?

Fortuna dysponuje lepszym bonusem startowym od STS-a. Poza tym można też liczyć w przypadku tego bukmachera na nieco wyższe kursy na poszczególne zdarzenia sportowe. Oznacza to, że przy tej samej stawce większą wygraną będzie można mieć w Fortunie. To dla graczy jedna z najbardziej istotnych informacji, w końcu każdy chce wygrywać na zakładach bukmacherskich jak największe pieniądze. Aplikacje mobilne posiadają obie firmy, są one porównywalne, działają bez żadnych zastrzeżeń. Dzięki temu zakłady można zawierać z takiego miejsca, z jakiego się chce, przyjmowane są one błyskawicznie. Zdaniem graczy bukmacher Fortuna ma też lepszą obsługę klienta, kontakt z pracownikami firmy bukmacherskiej jest łatwy i bardzo przyjemny, wyjaśnić można tym samym wszelkie nieścisłości.

STS - największe plusy

Biorąc pod uwagę firmę bukmacherską STS na korzyść można zaliczyć na pewno ofertę zakładów na żywo, która jest lepsza niż w przypadku Fortuny. Do stawiania ma się więcej zdarzeń, a poza tym menu jest bardziej przejrzyste i łatwiej jest się w nim połapać. Dodatkowo do wyboru ma się większą liczbę metod płatności. W obu przypadkach można skorzystać z programu lojalnościowego, stoją one na bardzo podobnym poziomie. Porównując oferty obu bukmacherów lepiej wypada Fortuna, jednak to od samego gracza zależy to, gdzie założony konto i gdzie będzie chciał grać na zakładach bukmacherskich. Obecnie najwyższy freebet dostępny jest jedynie po wpisaniu kodu promocyjnego "BETONLINE", daje on aż 27 PLN za darmo.

Aktualna oferta bonusów dostępna na www.sts.pl


Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

  20.08 21:00
  1
  60%
  X
  20%
  2
  20%
  20.08 21:00
  1
  50%
  X
  0%
  2
  50%
  20.08 21:00
  1
  50%
  X
  0%
  2
  50%
  20.08 22:00
  1
  50%
  -
  2
  50%
  20.08 17:00
  1
  0%
  -
  2
  100%
 2. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. Wiadomości sportowe

  Brak danych do wyświetlenia
 4. Polska eliminacje Euro 2020

  Ile punktów Polska zdobędzie w najbliższych meczach el Euro 2020?

  1. 6 punktów
  2. 4-3 punkty
  3. 1-2 punkty
  4. Ani jednego
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  500 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD500Odbieram bonus