Cashout w ofercie Etoto!

W ofercie legalnego bukmachera Etoto pojawiła się długo wyczekiwana przez typerów opcja Cash-Out. Jak wygląda zamykanie kuponów w tym przypadku? Sprawdźcie już teraz!


Cashout Etoto to opcja pozwalająca nam na zamykanie kuponu przed czasem. Jeżeli chcemy z niej skorzystać, wystarczy, że przejdziemy do zakładki z otwartymi zakładami i wybierzemy taki, w którym można skorzystać z nowej funkcji. 

Etoto zamykanie kuponów

Korzystanie z nowości Etoto możliwe jest w przypadku wielu kuponów AKO oraz SOLO. Gracze mogą przedwcześnie odbierać wygrane nie tylko na tradycyjnej stronie internetowej, ale również w aplikacji mobilnej. 

Jeżeli nie masz konta w Etoto, możesz dokonać rejestracji w każdej chwili. W tym celu wystarcza wypełnienie formularza rejestracyjnego. Na start można na ten moment otrzymać 20 PLN bez depozytu i nawet 1000 PLN przy depozytach! 

Dzięki zamykaniu kuponów możemy uniknąć wielu porażek, a także w miarę regularnie wygrywać pieniądze. Jeżeli chcecie przekonać się jak działa to wszystko w praktyce, wystarczy, że postawicie dowolny kupon w Etoto! 


Odbieram 20 PLN bez depozytu w Etoto!

------

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

 2. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. Skoki

  Który Polak zdobędzie najwięcej punktów w Pucharze Świata?

  1. Kamil Stoch
  2. Dawid Kubacki
  3. Piotr Żyła
  4. Jakub Wolny
 4. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd