Brzęczek przed Macedonią

12.10.2019 18:30

Już w niedzielę 13 października, w dniu wyborów parlamentarnych, reprezentacja Polski rozegra swój ósmy mecz w ramach Eliminacji UEFA EURO 2020. Rywalem podopiecznych Jerzego Brzęczka będą Macedończycy. W sobotę odbyła się z tej okazji oficjalna konferencja prasowa. 


Jak łatwo się domyślić, selekcjoner Biało-Czerwonych podczas spotkania z mediami pytany był zarówno o rywala, jak i sytuację w naszej drużynie. Sztab szkoleniowy będzie mógł skorzystać w niedzielę ze wszystkich powołanych na zgrupowanie zawodników, z wyjątkiem Krystiana Bielika, który zmaga się z kontuzją uda, która uniemożliwiła mu występ również przeciwko Łotyszom. 

„Widać, że ta drużyna rozwija się. Ma coraz więcej pewności siebie, oprócz umiejętności jest także agresywność i żywiołowość. Trudno przewidzieć, co w danym momencie rywale mogą zrobić. Najważniejszą kwestią jest to, żeby realizować zadania, które postawimy naszym piłkarzom. Nasza grupa jest bardzo wyrównana i nie ma zdecydowanych faworytów. To pokazuje, że pierwsze zwycięstwo było bardzo cenne i trudne do wywalczenia. Macedonia Północna po ostatnim zwycięstwie ze Słowenią na pewno urosła i wyjdzie z dużą pewnością siebie. Mam jednak świadomość swojej siły, klasy. Trzeba pokazać mobilizację, koncentrację, zaangażowanie i dyscyplinę, bo wtedy łatwiej zaprezentować swoje możliwości” - ocenił rywali Jerzy Brzęczek. 

Przypominamy, że polska drużyna narodowa podejmie reprezentację Macedonii na PGE Narodowym w Warszawie, gdzie będzie chciała po raz drugi pokonać tego rywala. W pierwszym meczu wygraliśmy na wyjeździe 1:0 i gdyby udało się powtórzyć ten rezultat, zapewnilibyśmy sobie udział w finałach UEFA EURO 2020 na dwie kolejki przed końcem eliminacji.

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

 2. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. Wiadomości sportowe

 4. EuroVolley 2019 (M)

  Jak zakończy udział w siatkarskich Mistrzostwach Europy reprezentacja Polski?

  1. Złoto
  2. Inny Medal
  3. Poza podium
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510ODBIERAM BONUS