Błaszczykowski pożyczy Wiśle niezbędne środki!

12.01.2019 12:50

W emitowanym na antenie TVP Sport programie „Stan Futbolu” Jarosław Królewski, zaangażowany w ratowanie Wisły Kraków, zdradził, że Jakub Błaszczykowski, on sam i jeden z jego przyjaciół pożyczą „Białej Gwieździe” po 1,33 miliona złotych, które zabezpieczą najpilniejsze wydatki.


Mowa więc o kwocie 4 milionów złotych, które powinny pozwolić krakowskiemu klubowi spłacić wszystkie najpilniejsze zobowiązania, przede wszystkim wobec zawodników, co z kolei powinno umożliwić przystąpienie do rundy wiosennej LOTTO Ekstraklasy w sezonie 2018/19.

Jesteśmy jedynymi osobami, które mogą to zrobić bardzo szybko. Wiemy jakie jest ryzyko, wiemy co się może stać. Wiedząc kto jest właścicielem ryzykujemy. Jest odwilż na poziomie finansowym. Teraz powinniśmy pomyśleć jak zbudować ten klub (…) Jeśli będzie brakowało, to pomyślimy, żeby coś dorzucić” - powiedział Jarosław Królewski w „Stanie Futbolu”.

Czy spłacenie zawodników i sztabu szkoleniowego pozwoli Wiśle Kraków odzyskać zawieszone przez Komisję Licencyjną Polskiego Związku Piłki Nożnej prawo do gry w LOTTO Ekstraklasie? Za wcześnie wyrokować, ale wiele na to wskazuje.

Zgodnie z terminarzem, „Biała Gwiazda” swój pierwszy mecz o punkty w nowym roku ma rozegrać jako ostatnia, w poniedziałek 11 lutego w Zabrzu przeciwko Górnikowi. Został więc niespełna miesiąc na wyprostowanie całej sytuacji.

 

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

 2. Liga typerów

  1. Piłka nożna Cameroon - New Zealand
   1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. Piłka nożna Netherlands - Canada
   1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. Piłka nożna Ecuador - Chile
   1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. Wiadomości sportowe

 4. Polska eliminacje Euro 2020

  Ile punktów Polska zdobędzie w najbliższych meczach el Euro 2020?

  1. 6 punktów
  2. 4-3 punkty
  3. 1-2 punkty
  4. Ani jednego
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd