500 PLN od Betfan na Łotwa - Polska!

500 złotych zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu z typem na mecz Łotwa - Polska - oto najnowsza propozycja bukmachera Betfan dla wszystkich klientów!


Oferta jest dostępna bez konieczności zapisywania się do niej. Kupon promocyjny należy zawrzeć na stronie Betfan.pl do momentu rozpoczęcia czwartkowego spotkania Biało-Czerwonych.

W zakładzie kwalifikacyjnym musi znaleźć się typ na mecz Łotwa - Polska o kursie 1.60 lub wyższym, a także dwa inne spotkania (kurs taki sam!). W przypadku niepowodzenia, bukmacher przekazuje zwrot 500 złotych! 

Bonus Betfan na mecz. 500 złotych do odebrania

Kwota zwrotu dla każdego jest taka sama. Nie można otrzymać ani więcej, ani mniej - dodatkowe środki automatycznie przekazywane są na konta odpowiednich graczy. 

Uwaga! Stawka kuponu branego pod uwagę w tej promocji musi wynosić 999 złotych. Jest to podstawowy wymóg do skorzystania z akcji promocyjnej i odebrania zwrotu. 

Przypominamy, że ciągle bukmacher Betfan daje najwyższy bonus powitalny w Polsce - ponad 3000 złotych. Premię na start można odebrać, wchodząc i wypełniając formularz znajdujący się na stronie oficjalnej Betfan! 


Największy bonus w Polsce dostępny na stronie Betfan.pl >>

-----

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 2. Wiadomości sportowe

 3. EuroVolley 2019 (M)

  Jak zakończy udział w siatkarskich Mistrzostwach Europy reprezentacja Polski?

  1. Złoto
  2. Inny Medal
  3. Poza podium
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510ODBIERAM BONUS