Granie na telefonie w Betclic Polska

Obstawianie meczów na urządzeniach mobilnych to żadna nowość, ale od pewnego czasu to swego rodzaju trend wśród typerów. Jak wygląda granie na telefonie w przypadku marki Betclic? 


Betclic na telefonie

Każda osoba, która jest zarejestrowana u legalnego bukmachera na www.Betclic.pl może obstawiać mecze na dwa sposoby. Albo za pomocą standardowej strony internetowej, albo za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dzisiaj zajmiemy się tą drugą opcją. 

Na szczęście, mamy już za sobą czasy, w których granie na telefonie było ograniczone do granic możliwości. Teraz nic takiego nie ma miejsca - oferta bukmacherska w wersji mobilnej zawiera dokładnie ta samo, co pełna, dostępna webowo. 

Obstawianie meczów w aplikacji jest wygodne i przy tym nie zabiera tak wiele czasu, jak granie w komputerze. Trzeba jednak najpierw mieć zarejestrowane darmowe konto typerskie na www.Betclic.pl. Obecnie dostępny jest dla nowych klientów kod promocyjny KOD550, który oferuje nawet 550 złotych w formie cashbacku! 

Darmowa aplikacja mobilna bukmachera

Betclic aplikacja mobilna to ogromny wybór zakładów do obstawiania. Można korzystać w niej z wszystkiego, co normalnie jest dostępne u tego bukmachera, a jakby tego było mało - daje się nam okazje do odbierania ekskluzywnych bonusów, na przykład powiększonych wygranych czy doładowań za wpłaty pieniędzy. 

Wiele osób decyduje się na granie mobilne ze względu na fakt, że mogą obstawiać mecze wszędzie, gdzie tylko posiadają dostęp do sieci. Dodatkowym atutem jest to, iż w apce możliwe jest oglądanie transmisji meczów przez internet, na przykład, ligi hiszpańskiej, włoskiej albo niemieckiej. 

Betclic apk. Pobieranie aplikacji online

Aplikacja mobilna Betclic może być pobrana albo na system iOS, albo Android. Do wyboru są te dwie opcje, które powinny zaspokoić potrzebny niemal każdego użytkownika smartfona w naszym kraju. 

Jeżeli tylko korzystamy z legalnych źródeł, korzystanie z aplikacji bukmacherskiej jest jak najbardziej zgodne z przepisami. Tyczy się to również marki Betclic Polska, która działa u nas na mocy licencji Ministerstwa Finansów. 

Kod promocyjny KOD550 do wykorzystania na www.Betclic.pl

----

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Liga typerów

  1. 1
   55%
   X
   31%
   2
   14%
  2. 1
   45%
   X
   19%
   2
   35%
  3. 1
   58%
   X
   23%
   2
   19%
  4. Piłka nożna Sampdoria - Fiorentina
   1
   43%
   X
   37%
   2
   20%
  Więcej
 2. PŚ w skokach narciarskich

  Który z polskich skoczków zajmie najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2019/2020?

  1. Kamil Stoch
  2. Dawid Kubacki
  3. Piotr Żyła
  4. Inny zawodnik
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Bonus 3100 PLN + Obstawianie bez podatku! Kod promocyjny: BETFANSKOPIUJ KOD