Typowanie meczów piłki nożnej

Analizujesz to właśnie zagadnienie? Chcesz bowiem zarobić bardzo dużo pieniędzy na Euro 2020? Już niedługo startuje faza grupowa tego czempionatu. Kto stanie do gry...

Majówka z pucharową serią NASCAR w Motowizji

W 2016 roku 1 maja na antenie Motowizji pojawiły się wyścigi NASCAR Cup Series. Od tamtej pory długi weekend oznacza tylko jedno - zmagania...

Douglas Costa ambasadorem bukmachera LV BET w Brazylii

Bukmacher LV BET z dumą prezentuje Douglasa Costę, czołowego piłkarza Bayernu Monachium, jako ambasadora marki na Brazylię. Costa – 30-krotny reprezentant swojego kraju i...

- Polski bukmacher STS z bonusem -

spot_img

Typy Liga Mistrzów

Typy Liga Mistrzów

Liga Mistrzów najlepsze typy bukmacherskie na dziś

Sport już od niepamiętnych czasów stanowi ważną część życia każdego z nas. Od początku swojego istnienia jest nie tylko chętnie oglądany i uprawiany, ale też obstawiany. Dziś najlepsze typy na Ligę Mistrzów i inne wydarzenia sportowe można obstawiać stacjonarnie i przez Internet – to ta druga forma zaczyna przeważać nad pierwszą. Budzi jednak sporo problemów – po pierwsze bowiem trzeba wybrać bukmachera, a zatem firmę, u której owe typy na Ligę Mistrzów będzie się przetapiało w wiążące zakłady bukmacherskie. Po drugie – trzeba zyskać w tym wszystkim doświadczenie, by te zakłady przynosiły rzeczywiste korzyści.

W tym wszystkim chcemy pomóc w obrębie naszego serwisu, prześwietlając oferty polskich bukmacherów internetowych i publikując mnóstwo poradników związanych z umiejętnym ich wykorzystaniem. Darmowe bonusy bukmacherskie, promocje na mecze Ligi Mistrzów to nic nadzwyczajnego u Polskich legalnych bukmacherów online, ale żeby ich nie przegapić i w porę z nich skorzystać należy ciągle być na bieżąco co nie jest proste w przypadku ponad 20 firm bukmacherskich w Polsce. Dlatego polecamy odwiedzanie naszego bloga w poszukiwaniu najlepszych typów na Ligę Mistrzów, bonusów bez depozytu czy freebetów.

Bukmacherzy w Polsce – jak rozpoznać tego legalnego?

Przystępując do obstawiania naturalnym jest, że szukamy bukmachera odpowiadającego naszym potrzebom. Typy na Ligę Mistrzów, ale też na inne popularne wydarzenia sportowe, można realizować u każdego. Przede wszystkim jednak trzeba postawić na tego legalnego.

W naszym kraju swoją legalną działalność mogą prowadzić wyłącznie takie podmioty, które otrzymają na to stosowne zezwolenie. Licencja przyznawana jest przez Ministerstwo Finansów i jest osobna dla działalności stacjonarnej i Internetowej. Zmusza ona buka do odprowadzania podatków w Polsce, ale i spełnienia szeregu narzucanych mu wymagań. To, czy dany buk posiada licencję czy nie możemy sprawdzić na stronach ministerstwa. Istnieje jednak kilka rzeczy, które mogą na to wskazywać jeszcze zanim się na nią zajrzy. Należy do nich:

  • posiadanie polskiego adresu – ten jest wymagany do odprowadzania podatków właśnie u nas;
  • numer licencji, który bukmacherzy publikują zwykle w stopce swoich serwisów, ewentualnie w regulaminie świadczonych przez siebie usług;
  • adres strony – wyłącznie legalni bukmacherzy mogą posługiwać się adresem w domenie „.pl”, bez przekierowania;
  • oferta, która nie może zawierać w sobie usług umożliwiających grę w kasynie.

Typy na Ligę Mistrzów i inne wydarzenia – u którego buka je obstawiać?

Legalność to nie wszystko – choć bowiem typy na Ligę Mistrzów i najpopularniejsze wydarzenia sportowe możemy realizować u każdego legalnego buka, nie każdy stwarza ku temu idealne warunki. Dokonując wyboru bukmachera dla nas, zwracajmy więc uwagę na najważniejsze aspekty wpływające na jakość jego oferty.

Rzeczą najważniejszą są tutaj kursy bukmacherskie – to one mają największy wpływ na wysokość ewentualnych wygranych. Bardzo istotne jest też to, by bukmacher prezentował szeroką ofertę na zakłady na żywo – to, że spotkanie jest przez niego pokrywane nie znaczy, że można je obstawiać w jego trakcie. Plusem byłyby też darmowe transmisje (niektórzy bukmacherzy dają do nich dostęp), ale też wygodny interfejs użytkownika oraz wachlarz usług dodatkowych.

Podstawowe rzeczy w tworzeniu własnych zakładów

Obstawiając własne typy na Ligę Mistrzów i dowolne inne wydarzenie sportowe (to Ligi Mistrzów użyjemy jednak jako przykładu), musimy wiedzieć, na co zwracać przy tym największą uwagę i co robić, by uczynić je skuteczniejszymi i trafnymi. Do największych podstaw w tym wszystkim należy to, by:

  • zwrócić uwagę na fazę rozgrywek – typowanie nie zawsze rozpoczynamy na początku sezonu. Im późniejsza jest jego faza, tym więcej danych zazwyczaj posiadamy – znacznie więcej czasu będziemy jednak musieli na ich przeanalizowanie;
  • spojrzeć na formę każdego z zespołów, przy czym nie trzeba patrzeć wyłącznie na spotkania w obrębie rozgrywek, które obstawiamy. Poza Ligą Mistrzów drużyny regularnie grają w swoich rodzimych ligach – tamte mecze też mają ogromne znaczenie;
  • ocenić mocne i słabe strony drużyn – ich porównywanie w przypadku konkretnych spotkań jest najprostszym sposobem na to, by wytypować zwycięzcę;
  • zwracać uwagę na typy z zewnątrz – typów nie musimy tworzyć samodzielnie. Istnieje sporo serwisów internetowych publikujących własne typy na Ligę Mistrzów i inne wydarzenia sportowe, ale też ekspertów wyrażających swoje przypuszczenia i przewidywania dotyczące kolejnych rozgrywek. Patrzmy na nie, ale nigdy nie uważajmy je jako „pewne” i godne kopiowania – zawsze konfrontujmy je z własnymi typami.

Kiedy zacząć przygotowywać własne typy na Ligę Mistrzów (i nie tylko)?

Najlepiej robić to jak najwcześniej, jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, ale już po poznaniu koszyków rozgrywek w fazie grupowej. Im wcześniej zaczniemy analizować (a możemy to robić chociażby oglądając spotkania ligowe), tym trafniejsze będą nasze typy. Koniecznie sporządźmy też listę spotkań, których typowanie nas interesuje i zaplanujmy nasz budżet.

Czy warto sięgać po typy innych osób?

Tak, jednak nie powinniśmy kierować się wyłącznie nimi. Eksperckie typy na Ligę Mistrzów i inne wydarzenia sportowe mogą być trafne, jednak zawsze powinny być przez nas weryfikowane, a najlepiej – traktowane jako swoista wskazówka. Pamiętajmy, że gramy za własne pieniądze i to my bierzemy odpowiedzialność za zakłady. Nie eksperci.

Który z bukmacherów jest najlepszy?

Zazwyczaj zależy to od konkretnego spotkania. Oczywiście bierzemy pod uwagę jedynie bukmacherów, którzy działają w Polsce na podstawie licencji, a więc są legalni. Warto mieć konto u kilku z nich, by zawsze mieć dostęp do paru opcji kursowych.