Siatkówka Evandro/Bruno - Nicolai/Lupo

Turniej w Doha o dziwo stał na bardzo wysokim poziomie. Przed nami ostatni dzień, gdzie czeka nas walka o medale. Mecz o trzecie miejsce to pojedynek Brazylijczyków Evandro/Bruno z Wloska para Nicolai/Lupo. Cieżko niesamowicie wskazać tu faworyta. 

   Już przed turniejem widziałem w Evandro i Bruno faworytów do zwycięstwa. U siebie grali świetnie i widać było gołym okiem, że poprzedni sezon był tylko przypadkiem. No bo tak trzeba to nazwać, gdy para z takim potencjałem, z chyba najlepszym broniącym staję tylko dwa razy na podium. Mimo wszystko przy ubiegłorocznej dominacji Norwegów to i ten jeden wygrany turniej trzeba uznać za sukces. 

Ten turniej rozpoczęli dość niespodziewanie od przegranego seta 12:21 z Belgami. Potem już pełna dominacja i zwycięstwo. Trzy kolejne mecze to można powiedzieć spacerki. Szczególnie po tym rozjedzie Amerykanów Dalusser/Lucena 10/12 byłem pewien, że turniej jest ich. No i przyszło zdziwienie. Wręcz szok. Meksykanie, którzy nic znaczącego nie ugrali. Ba! nie pokonali nawet wcześniej jakiś znaczącej pary ogrywają ich 2 0. Fakt, że po niesamowitej walce i zaciętych koncówkach. No, ale też nie można powiedzieć, ze Brazole grali, żle po prostu Meksykanie grają tu rewelacyjnie. 

O Włochach można powiedzieć w sumie to samo, niesamowity potencjał, ale ubiegły rok porażka. Z tego co pamiętam w Doha zazwyczaj szło im dobrze także liczę na wyrównana walkę w meczu o Brąz. Ten turniej zaczęli dość fajnie bo pokanali słabych Hiszpanów. Potem fatalny mecz z Elhers/Fluggen. Porażka 2:0, ale w obu setach prowadzenie 4 pkt, a koncówki rozegrane po juniorsku. Na szczeście przyszło ogarnięcie i 2x pokonali dość znaczące pary. Brojer/Muewssen oraz Gibb/Crabb. W półfinale zacięty pojedynek z Polakami, który tak naprawde mógł pójść w obie strony. 

Obie pary dość pewnie trzymaja swoja akcję i pewnie kończą. Dlatego over w secie wydaję się być dobrym rozwiązaniem. Ogólnie patrząc na h2h tak średnio to wygląda. Tylko ja nie widzę za bardzo na jakieś odskoczenie kilku punktowe. Fakt, że Lupo gotuję się przy wysokich blokujących, ale akurat z Holendrami było ok. Także liczę, że i w meczu o brąz się nie ,, odpali,,. Jakiś dzień konia na zagrywce Evandro lub jego masa błędów w ataku sprawi, że typ nie wejdzie. Ogólnie szansę typu oceniam na jakieś 70%.

Typ: 1 set over 38.5 (OTH)Dodane przez: @MateloKurs: 1.80 Porównaj kursySTSDodano: 2020-06-02 10:32
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Analizy bukmacherskie

  Promocje bukmacherskie

  Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Popularne typy użytkowników

  2. Liga typerów

   1. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   2. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   3. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   4. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   Więcej
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd
   25 PLN na poker online w STS! Kod promocyjny: BETONLINESKOPIUJ KOD