Siatkówka plażowa

Herrera Alepuz P / Gavira Collado A Herrera Alepuz P / Gavira Collado A
2:0
Doppler C / Horst A Doppler C / Horst A

Po bardzo udanym czwartku trzeba coś poszukać na dzień kolejny. Od razu w oczy rzucił mi się pojedynek Hiszpanów z Doppler/Horstem.  Austriacy z meczu na mecz się ,,ślizgają,, i coś czuję, że jutro zakończy się ich udział w turnieju. 

Herrera/Gavira to dość specyficzna para i kiedy trzeba to potrafią odpalić z formą. Początek roku był dość w kratkę, lepsze mecze przeplatały się z tragicznymi. Potrafili ogrywać najlepszych, żeby oddać totalnie spotkanie i przegrać z jakąś parą z kwalifikacji. Turniej w Czechach dość niespodziewanie padł ich łupem. Wszystko zaczęło się od porażki, a potem sześć kolejnych zwycięstw i złote medale. W finale ograli Polaków Kantor/Łosiak, którzy już po raz 230303 przegrali finał na własne życzenie. Kolejny turniej w Warszawie i porażka w trzeciej rundzie z Holendrami Brojer/Mowsen. Forma jest całkiem niezła, więc można ich upatrywać do medali.  

Doppler/Horst w tym roku ciężko powiedzieć, że grają na swoim poziomie. Niby wygrany turniej ale z bardzo kiepska obsada i w bardzo słabym stylu. Wystarczy powiedzieć, że w bólach ograli parę Winter/Horl i nic wiecej dodawać nie trzeba. Jeśli zobaczymy na kolejne turnieje to w Czechach odpadli z Prudel/Szałan, którzy od dawna dramat. W Warszawie na tym samym etapie odpadli własnie z Hiszpanami. No i Portugalia porażka z Ricardo/Guto. Niby wychodzą do 1/2 rundy, jednak tam kończy się ich zawsze przygoda. 

Obie pary w turniej weszły dość odmiennie. Hiszpanie pokonali dość fajnie grających Turków oraz zwycięzców z Portugalli Samoilovs/Smedins. Dopllery w pierwszym meczu ulegli w TB Belgom, a potem dwa wygrane TB z Rosjanami. Tylko, że to były dość specyficzne mecze. Pierwsze sety oba wygrane na przewagi, potem Rosjanie ich niesamowicie tłukli. Rano z Krasilnikovem/Liaminem obronili trzy meczowe w TB, a po południu Velichko im po prostu sprezentował zwycięstwo popełniając mnóstwo błędów. 

Na pewno dużym atutem Austriaków jest serwis, obaj świetnie zagrywają, ale Hiszpanie akurat w przyjęciu profeska. Gavira jest kotem w bloku mimo, że tych centymetrów nie ma za wiele. Doppler to straszny czajnik i 1-2 bloki wystarczą, żeby się zagotował na dobre. Tutaj ciężko mówić kto ma jakieś wady spotykają się dwie dobre pary, z bardzo dobra zagrywką. Mimo wszystko Hiszpanie są bardziej wszechstronną parą.

Podsumowując stawiam tutaj na Hiszpanów bo Austriacy już za dużo szczęścia. Hiszpanie nie tak dawno ograli ich 2:0, choć tutaj nie zdziwi mnie TB to mimo wszystko Herrera z Gavira są w lepszej formie i to oni przejdą mam nadzieję dalej.  

 1. Typ: 1
 2. Kurs: 1.65
 3. Stawka: 1.00 PLN
 4. Wygrana: 1,65 PLN

Twój typ

Bukmacherzy 1X2

Typy użytkowników

 1. Matelo Typ Matelo na ten mecz:
  • Typ: 1
  • Kurs: 1.65
  • Forbet

Ostatnie 10 meczów

ZawodnicyZRP
Herrera Alepuz P / Gavira Collado A Herrera Alepuz P / Gavira Collado A802
Doppler C / Horst A Doppler C / Horst A604

Ciekawostki

 • Doppler C / Horst A

Szanse na zwycięstwo

 1. 0% na wygraną

  Herrera Alepuz P / Gavira Collado A

 2. 0% na wygraną

  Doppler C / Horst A

 3. 0% na remis

Jak typują nasi użytkownicy

 1. 0% na wygraną

  Herrera Alepuz P / Gavira Collado A

 2. 0% na wygraną

  Doppler C / Horst A

 3. 0% na remis

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Liga typerów

  1. 1
   57%
   X
   11%
   2
   32%
  2. Piłka nożna Fulham FC - Watford
   1
   46%
   X
   14%
   2
   39%
  3. Piłka nożna FC Parma - Cagliari
   1
   71%
   X
   19%
   2
   10%
  4. 1
   47%
   X
   44%
   2
   9%
  Więcej
 2. Siatkarski Mundial

  Jak wypadnie reprezentacja Polski na Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej mężczyzn?

  1. Obroni tytuł
  2. Zdobędzie inny medal
  3. Czwarte miejsce
  4. Odpadnie w trzeciej rundzie
  5. Zakończy na drugiej rundzie
 3. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd