Polacy ruszają w bój!

Fnatic Rising Fnatic Rising
1:0
Rogue Rogue

Jesteśmy już po pierwszym dniu rywalizacji w EU Masters i jeszcze tylko cztery ekipy nam się nie zaprezentowały i zrobią to dzisiaj. Ja jednak przechodzę już do środowego hitu jakim zdecydowanie będzie starcie Fnatic Rising z Rogue Esports Club.

We wtorek nie gra Fnatic zaś Rogue gra z AS Trencin, więc nijak nie wpłynie to na moją decyzję dotyczącą ich bezpośredniego starcia. Fnatic już jest prawie pewne wyjścia z grupy, bo Słowacy będą tutaj typowym dostarczycielem punktów, a ograli już Misfits. Trzeba pochwalić zespół Fnatic, bo po bardzo dobrym drafcie, świetna metodyczna gra i neutralizacja skalującej kompozycji rywali. Według mnie Misfits przegrało to już w drafcie, ale młode gwiazdy legendarnej organizacji musieli zagrać właśnie w taki sposób jaki to zrobili. Trzeba pochwalić właściwie każdego z osobna zawodnika Fnatic, bo zrobili swoje, ale wyróżnię MagiFelixa, xMattiego i Dana. Szczególnie środkowy i leśnik bardzo dobra gra w ich wykonaniu i już wiem, że Dan będzie wyzwaniem dla Inspireda, a samo Fnatic powinno stanowić trzecią siłę w drafcie.

Jednak grali z zespołem z Play inów, który przed turniejem nie był brany za faworytów, a w środę zmierzą się z jednym z faworytów całego EU Masters. Rogue zapewne dziś przejedzie się po swoich rywalach i dlatego tak wczesny typ, bo jutro rano te kursy wrócą w granicę @1.4, a nie jak dziś nawet powyżej @1.52. Dwójka zawodników Rogue tj. Finn i Vander zagrali nawet po sześć gier w LEC (Najwyższej klasie rozgrywkowej w Europie) i kompletnie odmienili oblicze głównej drużyny, która dzięki temu wygrała swoje historyczne pierwsze dwie mapy, ale potem wrócili do Ultraligi, bo sama organizacja kładzie duży nacisk na wygranie EU Masters, a Akademia nie wyglądała już tak dobrze bez ww. dwójki i nawet przegrali mapy ze słabymi drużynami.

W Rogue przynajmniej trzech zawodników jest gotowych do gry/powrót do LEC i są nimi Vander, Finn i Larsen. Myślę, że bardzo blisko tego jest Woolite i najsłabszym ogniwem w drużynie jest Inspired, ale na tle junglerów z EU Masters wcale nie słabym. Jednak to on powinien mieć najtrudniejsze zadanie z całej drużyny, bo Dan wyglądał naprawdę dobrze. Choć z drugiej strony jestem pewien, że wszystkie linie Fnatic na dużo lepszych mechanicznie zawodników już tak okazałe nie będą i tyle swobody leśnik rywali nie dostanie. Według mnie jedyną drużyną, która jest wstanie zagrozić Rogue jest LDLC i jestem przekonany, że drużyna z Ultraligi grupę śmierci zakończy z trzema wygranymi, a na ten typ dam 80%.


etoto
 1. Typ: 2
 2. Kurs: 1.52
 3. Stawka: 1.00 PLN
 4. Wygrana: 1,52 PLN

Twój typ

Bukmacherzy 1X2

Typy użytkowników

 1. Mariusz7 Typ Mariusz7 na ten mecz:
  • Typ: 2
  • Kurs: 1.52
  • TOTALbet

Ostatnie 10 meczów

ZawodnicyZRP
Fnatic Rising Fnatic Rising000
Rogue Rogue000

Ciekawostki

 • Rogue

Szanse na zwycięstwo

 1. 0% na wygraną

  Fnatic Rising

 2. 0% na wygraną

  Rogue

 3. 0% na remis

Jak typują nasi użytkownicy

 1. 0% na wygraną

  Fnatic Rising

 2. 0% na wygraną

  Rogue

 3. 0% na remis

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Liga typerów

  1. 1
   63%
   X
   14%
   2
   23%
  2. 1
   74%
   X
   15%
   2
   12%
  3. 1
   59%
   X
   15%
   2
   26%
  4. 1
   88%
   X
   0%
   2
   12%
  Więcej
 2. Polska eliminacje Euro 2020

  Ile punktów Polska zdobędzie w najbliższych meczach el Euro 2020?

  1. 6 punktów
  2. 4-3 punkty
  3. 1-2 punkty
  4. Ani jednego
 3. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd