Piłka ręczna W.Plock 25:25 Kristiandstad

Kolejny typ z Ligi Mistrzów. Tym razem nikogo nie zaskoczę, bo w starciu Orlen Wisły Płock z IFK Kristianstadem typuję dodatni handicap na tych drugich.

 

Trochę nie miałem przekonania co do meczu w Szwecji, bo spodziewałem się lepszych kursów rzędu 2.2-2.3, a było zaledwie @1.95 więc odpuściłem sobie wygraną Szwedów i trochę szkoda, bo mecz wygrali choć nie bez problemów, bo druga połowa to był prawdziwy roller coaster i ten mecz w sumie mógł pójść w dwie strony. To był zdecydowanie mecz bramkarzy, bo Kappelin kapitalnie bronił szczególnie w pierwszej połowie, a Wichura od kiedy wszedł na parkiet zastępując Morawskiego i zarówno Szwed jak i Polak na koniec mieli naprawdę dobre wyniki 38% i 39% skuteczności w bramce. W ogóle te spotkanie było bardzo równe we wszystkich statystykach tylko ta najważniejsza wskazywała +1 na korzyść Szwedów. Na taki przebieg meczu złożyło się kilka elementów. Po pierwsze najlepszy mecz w sezonie rozegrał De Toledo, który zdobył 6 bramek i był głównym motorem napędowym do pogoni za Szwedami. Po drugie... sędziowie. Duet, który gwizdał w tym spotkaniu czyli Jesper Kirkholm Madsen i Henrik Mortensen nie zaliczą tego spotkania do udanych. Myślę, że Duńska para chcąc wypaść jak najbardziej obiektywnie aż zaczęli promować zespół Wisły Płock. W pierwszej połowie dwa ewidentne błędy na korzyść wicemistrzów Polski i również podobnie w drugiej połowie przynajmniej dwie bardzo duże pomyłki.

 

Myślę, że ten mecz jeśli będzie sędziowany normalnie powinien być wyrównany z lekką przewagą Szwedów. Po pierwsze dochodzą mnie słuchy, że trener Orlen Wisły Płock Piotr Przybecki podejdzie do tego spotkania z przysłowiowym 'nożem na gardle'. Atmosfera panująca szczególnie w gronach kibicowskich wymusiła nerwowe ruchy na prezesie Adamie Wiśniewskim i mówi się, że ultimatum dla Przybeckiego to wyjście z grupy w Lidze Mistrzów, a bez wygranej tu ze Szwedami wyjście z grupy stanie się misją praktycznie niemożliwą mając w terminarzu wyjazdy do Szeged, Nantes, Barcelony, Skopje i mecze domowe z Zagrzebiem i Lowen. Do tego sam poziom gry. Szwedzi w pierwszym starciu zaprezentowali się dużo lepiej drużynowo. Bardzo rzadko zdażało się, że Gudmundsson czy Lagergren kończyli akcję po indywidualnych akcjach zaś u Nafciarzy praktycznie wszystkie bramki De Toledo, Duarte i Ivicia to szybkie indywidualne decyzje. Kolejny atut to szybkość zespołu Szwedzkiego. Wiadomo, że Orlen Wisła Płock żyje z kontr i ataków w drugie tempo. Problem stwarza się kiedy trafią na jeszcze szybszą drużynę niż są nią sami, a tak właśnie wyglądało to w Szwecji. Na spokojnie zneutralizowali szczególnie kontry wicemistrzów Polski praktycznie do zera. Problem? Największym problemem była obrona 5-1. Kiedy Przybecki zmienił system obrony z 6-0 na 5-1 wtedy Szwedzi ewidentnie sie pogubili tak jakby nie byli przygotowani na ten wariant ze strony Polaków. Jednak nauczeni doświadczeniem na pewno ostro potrenowali grę przeciwko takiemu ustawieniu i mam nadzieję, że ta bezradność została wyeliminowana.

 

Nie chcę być tutaj złym prorokiem, ale w rywalizacji czysto sportowej wydaje mi się, że znów górą będą mistrzowie Szwecji. Na dzień dzisiejszy prezentują dużo dojrzalszy i ułożony handball, a to ciekawe, bo są drużyną ogólnie młodszą od Wisły. Niestety od samego początku sezonu w Płocku brak większego pomysłu na grę. Problemem jest brak Tarabochii, ale i Marko nie rozwiązałby braków na środku rozegrania. Wisła przypomina trochę zbieraninę utalentowanych chłopaków, którzy 'jadą' na tym talencie, ale nie ma w tym większego zamysłu taktycznego. Myślę, że dni Piotrka Przybeckiego w Wiśle są policzone, a ten mecz może przelać 'czarę goryczy' i zmiana trenera nastąpi szybciej niż się wszyscy spodziewali. Dla tego typu daję mocne 75% szans na wejście. Powodzenia!

Typ: 2 (+1.5) (OTH)Dodane przez: @Mariusz7Kurs: 2.17 Porównaj kursyFortunaDodano: 2018-10-24 01:10
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Typer: @Mariusz7

   • Średnia skuteczność: 50.56%
   • Średni kurs: 1.93
   • Ostatnie typy:
    1. x
    2. x
    3. x
    4. x
    5. x
    6. x
    7. x
    8. x
    9. x
    10. x
  • Ulubione sporty

   Piłka ręczna 88,73% Inne 9,04%
  • Ulubieni bukmacherzy

   Fortuna 17,78% Pinnacle 13,7%
  Yield użytkownika

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Popularne typy użytkowników

  2. Liga typerów

   1. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   2. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   3. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   4. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   Więcej
  3. Krzysztof Piątek

   Czy Krzysztof Piątek zmieni klub?

   1. Tak - i to już zimą!
   2. Tak, ale dopiero na koniec sezonu
   3. Nie
  4. Wiadomości sportowe

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd