Piłka ręczna FC Barcelona Lassa 26:26 Rhein Neckar Lowen

Moja 'truskawka na torcie' jeśli chodzi o weekendowe typowanie to pojedynek FC Barcelony z Rhein-Neckar Lowen. Nie dość, że jest ogólnie hitem siódmej kolejki Ligi Mistrzów to i bardzo atrakcyjnym starciem do obstawiania. 

W Palau Blaugrana bardzo rzadko wygrywają przyjezdni. Katalońska twierdza ostatni raz była zdobyta przez Kielce dwa sezony temu. Chociaż kursy na pierwszy rzut oka wydają się przesadzone, a handicap za wysoki to wcale tak nie jest. Po pierwsze w Hiszpanii gra się bardzo ciężko. Po drugie Barcelona ma naprawdę świetną kadrę mocniejszą od mistrzów Niemiec, z Memem, N'guessanem, Riverą, Tomasem, Dolenecem, Enterriosem, Syprzakiem, Morrosem, Perezem, czy Sorhaindo. Po trzecie już w drużynie Barcelony zadebiutował Palmarsson. W pierwszym meczu z Zagrzebiem rzucił jedną bramkę. Wynik dość skromny, ale to pierwszy mecz po dość długiej przerwie i zesłaniu do rezerw przez węgierskie Veszprem i uważam, że Aron z każdym meczem będzie łapał więcej ogrania i odwagi w nowym klubie, a co do jego nad przeciętnych umiejętności nikt nie ma wątpliwości. Jednak same czysto sportowe argumenty odsuwam na drugi plan, bo coś innego tutaj zdecydowało o tym typie.

 

A był to... krzyżujący się terminarz Bundesligi i Ligi Mistrzów. Już teraz drużyny mają naprawdę dużo spotkań, a przecież od 2020 wejdzie liga podobna w stylu koszykarskiej Eurologii, co dla najlepszych klubów dorzuci jeszcze kilka ekstra więcej meczów w sezonie. Pech chciał, że mistrzowie Niemiec nijak nie mogli przełożyć ani sobotniego meczu w lidze, gdzie zmierzą się z Lipskiem na wyjeździe, ani niedzielnego wyjazdowego spotkania z FC Barceloną. Ustalmy fakty 11 listopada o godzinie 18:10 rozpoczną ligowe starcie z zespołem Lipska. Jest to naprawdę trudny teren, na którym w poprzednim sezonie mistrzowie Niemiec wygrali zaledwie jedną bramką. Spokojnie trzeba liczyć, że mecz będzie trwał do godziny dwudziestej potem szybkie ogarnięcie i wyjazd na pobliskie lotnisko oddalone od Lipska o 14 kilometrów. Niestety nie wiem czy będą lecieć wynajętym samolotem, ale zapewne tak, bo loty z Lipska do Barcelony są tylko i wyłącznie z jedną przesiadką i trwają nawet do sześciu godzin. Możliwa jest również opcja, że spędzą noc w hotelu w Lipsku i wylot o 10:35 w niedzielę przylot do Barcelony 15:15 i zaraz z marszu mecz o 19:00. Jedno jest pewne po ciężkim ligowym meczu będą mieć 23 godziny do następnego spotkania z czego około 3-5 godzin spędzą w podróży. Można śmiało powiedzieć, że do tego meczu przystąpią z 'marszu'.

 

Włodarze Lowen długo odgrażali się, że na ten mecz wyślą po prostu zespół rezerw i byłby to protest w sprawie zbyt napiętego terminarza w europejskich rozgrywkach. Jednak ostatecznie zawodnicy zgodzili się rozegrać dwa spotkania w 24 godziny. Jednak jest to na pewno zbyt krótki czas by odpowiednio zregenerować organizm szczególnie, że dochodzi do tego jeszcze długa podróż. Myślę, że Barcelona tutaj spokojnie wykorzysta tą sytuację i bez większych problemów ogra podmęczonych Mistrzów Niemiec. Dla tego typu daję mocne 85% szans na powodzenie. 

Typ: 1 (-3.5 HT) (OTH)Dodane przez: @Mariusz7Kurs: 2.24 Porównaj kursyFortunaDodano: 2018-10-24 00:47
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Typer: @Mariusz7

   • Średnia skuteczność: 50.56%
   • Średni kurs: 1.93
   • Ostatnie typy:
    1. x
    2. x
    3. x
    4. x
    5. x
    6. x
    7. x
    8. x
    9. x
    10. x
  • Ulubione sporty

   Piłka ręczna 88,73% Inne 9,04%
  • Ulubieni bukmacherzy

   Fortuna 17,78% Pinnacle 13,7%
  Yield użytkownika

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Popularne typy użytkowników

  2. Liga typerów

   1. 1
    6%
    X
    42%
    2
    52%
   2. 1
    70%
    X
    20%
    2
    10%
   3. 1
    72%
    X
    14%
    2
    14%
   4. 1
    55%
    X
    24%
    2
    21%
   Więcej
  3. Krzysztof Piątek

   Czy Krzysztof Piątek zmieni klub?

   1. Tak - i to już zimą!
   2. Tak, ale dopiero na koniec sezonu
   3. Nie
  4. Wiadomości sportowe

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd