Piłka ręczna FC Barcelona Lassa 26:26 Rhein Neckar Lowen

Moja 'truskawka na torcie' jeśli chodzi o weekendowe typowanie to pojedynek FC Barcelony z Rhein-Neckar Lowen. Nie dość, że jest ogólnie hitem siódmej kolejki Ligi Mistrzów to i bardzo atrakcyjnym starciem do obstawiania. 

W Palau Blaugrana bardzo rzadko wygrywają przyjezdni. Katalońska twierdza ostatni raz była zdobyta przez Kielce dwa sezony temu. Chociaż kursy na pierwszy rzut oka wydają się przesadzone, a handicap za wysoki to wcale tak nie jest. Po pierwsze w Hiszpanii gra się bardzo ciężko. Po drugie Barcelona ma naprawdę świetną kadrę mocniejszą od mistrzów Niemiec, z Memem, N'guessanem, Riverą, Tomasem, Dolenecem, Enterriosem, Syprzakiem, Morrosem, Perezem, czy Sorhaindo. Po trzecie już w drużynie Barcelony zadebiutował Palmarsson. W pierwszym meczu z Zagrzebiem rzucił jedną bramkę. Wynik dość skromny, ale to pierwszy mecz po dość długiej przerwie i zesłaniu do rezerw przez węgierskie Veszprem i uważam, że Aron z każdym meczem będzie łapał więcej ogrania i odwagi w nowym klubie, a co do jego nad przeciętnych umiejętności nikt nie ma wątpliwości. Jednak same czysto sportowe argumenty odsuwam na drugi plan, bo coś innego tutaj zdecydowało o tym typie.

 

A był to... krzyżujący się terminarz Bundesligi i Ligi Mistrzów. Już teraz drużyny mają naprawdę dużo spotkań, a przecież od 2020 wejdzie liga podobna w stylu koszykarskiej Eurologii, co dla najlepszych klubów dorzuci jeszcze kilka ekstra więcej meczów w sezonie. Pech chciał, że mistrzowie Niemiec nijak nie mogli przełożyć ani sobotniego meczu w lidze, gdzie zmierzą się z Lipskiem na wyjeździe, ani niedzielnego wyjazdowego spotkania z FC Barceloną. Ustalmy fakty 11 listopada o godzinie 18:10 rozpoczną ligowe starcie z zespołem Lipska. Jest to naprawdę trudny teren, na którym w poprzednim sezonie mistrzowie Niemiec wygrali zaledwie jedną bramką. Spokojnie trzeba liczyć, że mecz będzie trwał do godziny dwudziestej potem szybkie ogarnięcie i wyjazd na pobliskie lotnisko oddalone od Lipska o 14 kilometrów. Niestety nie wiem czy będą lecieć wynajętym samolotem, ale zapewne tak, bo loty z Lipska do Barcelony są tylko i wyłącznie z jedną przesiadką i trwają nawet do sześciu godzin. Możliwa jest również opcja, że spędzą noc w hotelu w Lipsku i wylot o 10:35 w niedzielę przylot do Barcelony 15:15 i zaraz z marszu mecz o 19:00. Jedno jest pewne po ciężkim ligowym meczu będą mieć 23 godziny do następnego spotkania z czego około 3-5 godzin spędzą w podróży. Można śmiało powiedzieć, że do tego meczu przystąpią z 'marszu'.

 

Włodarze Lowen długo odgrażali się, że na ten mecz wyślą po prostu zespół rezerw i byłby to protest w sprawie zbyt napiętego terminarza w europejskich rozgrywkach. Jednak ostatecznie zawodnicy zgodzili się rozegrać dwa spotkania w 24 godziny. Jednak jest to na pewno zbyt krótki czas by odpowiednio zregenerować organizm szczególnie, że dochodzi do tego jeszcze długa podróż. Myślę, że Barcelona tutaj spokojnie wykorzysta tą sytuację i bez większych problemów ogra podmęczonych Mistrzów Niemiec. Dla tego typu daję mocne 85% szans na powodzenie. 

Typ: 1 (-3.5 HT) (OTH)Dodane przez: @Mariusz7Kurs: 2.24 Porównaj kursyFortunaDodano: 2018-03-20 12:27
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Analizy bukmacherskie

  Co nowego na BetOnline? 0

  1. Wiadomości sportowe

  2. Popularne typy użytkowników

   20.03 18:00
   1
   100%
   -
   2
   0%
   20.03 13:30
   1
   0%
   -
   2
   100%
   20.03 15:00
   1
   0%
   X
   50%
   2
   50%
   20.03 20:45
   1
   0%
   X
   100%
   2
   0%
   20.03 20:45
   1
   0%
   X
   0%
   2
   100%
  3. Reprezentacja Polski - powołania

   Czy Adam Nawałka powinien powołać do reprezentacji Polski Ukraińca Tarasa Romanczuka, który od dwóch tygodni cieszy się polskim paszportem?

   1. Tak, to bardzo dobry zawodnik
   2. Nie, jest za słaby
   3. Nie, w kadrze nie powinni grać naturalizowani piłkarze
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd