Piłka ręczna Ludwigshafen 23:23 Lubbecke


Kolejny raz wypatrzyłem prawdziwą 'truskawkę na torcie'. Tym razem przenosimy się do Bundesligi, gdzie w 'meczu na dnie' spotkają się drużyny Ludwigshafen z N-Lubbecke.Nazwałem te spotkanie 'meczem na dnie', bo goście tego spotkania obecnie znajdują się na ostatnim miejscu tabeli zaś gospodarze ciut nad strefą spadkową. Mimo wszystko uważam, że goście tutaj odniosą pierwsze zwycięstwo. Zacznijmy jednak po kolei. Obie ekipy to beniaminki chociaż oczywiście Lubbecka to bardzo doświadczona drużyna jeśli chodzi o Bundesligę jednak mieli sezon w pierwszej lidze, więc formalnie są beniaminkiem. Gospodarze tego spotkania do tej pory zgromadzili pięć punktów i wszystkie zdobyli na własnej hali. Myślę, że tym głównie sugerowali się oddsmakerzy, jednak przyjrzyjmy się z kim rywalizowali o nie. Na początku przegrali z Goppingen 25:32, potem ograli Lemgo 24:20 i Gummersbach 28:24 oraz zremisowali z Mindem no 21. Myślę, że najbardziej wartościowa jest wygrana z Lemgo, gdzie bramkarze gospodarzy zagrali kosmiczne zawody i tego chciałbym uchronić, ale zespoły te naprawdę nie są jakieś mocne i nie dziwię się, że potrafili zrobić na nich punkty. Jednak Ludwigshafen to wciąż dla mnie jeden z głównych kandydatów do spadku z ligi. Przed sezonem jedynym zawodnikiem z Bundesligi jakiego udało się pozyskać był Jan Remmlinger z Balingen do tego trzy wzmocnienia z pierwszej ligi Buhrer, Stuber i Scholz, ale aż pięciu zawodników ubyło w tym bardzo doświadczony i ograny w Bundeslige Philipp Grimm. Dla mnie ten skład może urwać kilka punktów, ale na koniec sezonu będzie niestety w strefie spadkowej.


Inaczej widzę tutaj zespół TuS N-Lubbecke. Myślę, że to jedyny beniaminek, który ma szanse na utrzymanie się w lidze. Pomyślicie, że zgłupiałem, bo Lubbecka ma zaledwie punkt po dziewięciu kolejkach, ale trzeba również zauważyć ich bardzo pechowy terminarz od początku sezonu. W domu zagrali już z Kiel, Magdeburgiem, Melsungen, Wetzlar i z Hannoverem wszystkie te ekipy to top 8 ligi. Również na wyjeździe nie mieli lekko, bo zagrali w Flensburgu, Lowen, Minden czy Leipzig. Na pewno z Minden można było powalczyć o punkty, ale zagrali zdecydowanie najgorszy mecz w sezonie i jedyne punkty urwali Leipzig i w tym spotkaniu również nie byli faworytami. Lubeka podobnie do rywali praktycznie utrzymała skład z pierwszej ligi. Dużym wzmocnieniem było pozyskanie Bagaricia i Birlehma. Jedni i drudzy praktycznie się nie wzmocnili, ale Lubeka ma się utrzymać? Czemu? Już wyjaśniam. Lubeka 'skład bazowy' ma dużo lepszy od swoich rywali. W poprzednim sezonu to ten zespół wygrał rozgrywki wyprzedzając Huttenberg i Ludwigshafen o aż trzynaście oczek. Oczywiście rozegrali między sobą dwa mecze i dwukrotnie zwycięsko wychodził zespół z Lubeki najpierw na wyjeździe 24:22 i u siebie 29:25. Podobnego rezultatu oczekuję i po tym spotkaniu.


Czasem tabela bywa naprawdę myląca i tutaj myślę, że oddsmakerzy kierowali się głównie obecnym stanem rzeczy. Dla mnie jednak wygląda to tak, że jeśli drużyny zagrają na swoim normalnym poziomie to drużyna przyjezdna będzie cieszyć się z pierwszych dwóch punktów w tym sezonie. Taki kurs to olbrzymie value i chęć spróbowania pogrania nawet czystej dwójki. Ja jednak w panelu dodam pewniejszy typ +1.5 bramki po również satysfakcjonującym kursie. Dla tego typu daję 80% szans na powodzenie.

Typ: 2 (+1.5) (OTH)Dodane przez: @Mariusz7Kurs: 1.95 Porównaj kursyFortunaDodano: 2018-10-23 11:53
Wejdzie? Tak50%Nie50%

Bonus od

  Typer: @Mariusz7

   • Średnia skuteczność: 50.56%
   • Średni kurs: 1.93
   • Ostatnie typy:
    1. x
    2. x
    3. x
    4. x
    5. x
    6. x
    7. x
    8. x
    9. x
    10. x
  • Ulubione sporty

   Piłka ręczna 88,69% Inne 9,06%
  • Ulubieni bukmacherzy

   Fortuna 17,54% Pinnacle 13,74%
  Yield użytkownika

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Popularne typy użytkowników

  2. Liga typerów

   1. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   2. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   3. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   4. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   Więcej
  3. Krzysztof Piątek

   Czy Krzysztof Piątek zmieni klub?

   1. Tak - i to już zimą!
   2. Tak, ale dopiero na koniec sezonu
   3. Nie
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd