Piłka ręczna Krim Mercator Women 27:26 Nykobing F.

Pierwsza moja analiza w tym sezonie do Ligi Mistrzyń! Chciałbym tutaj skupić się na grupie A, która sportowo wygląda najsłabiej, ale za to jest niezwykle ciekawa kursowo. Tutaj typuję zwycięstwo NFH - Nykøbing Falster Håndboldklub, które w Ljubljanie zmierzy się z RK Krimem Mercator.Obejrzałem oba spotkania z pierwszej kolejki w tej grupie. Dunki u siebie pokonały Vistal Gdynię 27:21 i trzeba przyznać szczerze, to nie był dobry mecz w wykonaniu Dunek, a i tak ograły obecnego mistrza Polski bez większych problemów. W czasie tego spotkania komentatorzy powiedzieli, że jest to mecz o 3-4 miejsce w grupie, ale ja absolutnie się z tym nie zgadzam. Chyba nie odrobili najlepiej lekcji z poszczególnych kadr w grupie. Zespół z Ljubljany już od kilku lat wcale nie wygląda za imponująco i to nie jest już ten skład, który był uważany nawet za top 8 w Europie. Teraz ekipa ta nie robi na nikim wrażenia chociaż kilka dziewczyn przewijało się w swoich reprezentacjach. Na pewno ciekawą zawodniczką jest Jelena Despetovic. Jednak o sile Krimu stanowią Koren, Adler, Omoregie, Baric czy nowo pozyskana Tsakalou. Niezła mieszanka, Omoregie to liderka reprezentacji.. Bułgarii, zas Tsakalou.. Grecji. Dosyć egzotyczne reprezentacje, ale i to pokazuje obecny poziom gospodyń tego spotkania. Jak dla mnie stoczą wyrównany bój z Vistalem o trzecie miejsce w grupie.


NFH - Nykøbing Falster Håndboldklub klub z bardzo dźwięczną nazwą to aktualne mistrzynie Danii. Nie wiem czemu tak mocno są niedocenianie przez komentatorów, ale i kursowo. Być może powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że debiutują w Lidze Mistrzyń, ale Kristiansen, Merg, Olsen czy Sahlholdt już w LM grały. Bardzo podoba mi się obecna kadra tego zespołu. Połączenie doświadczonych Kristiansen, Wallen, Ikehara, sióstr bliźniaczek Westberg z młodszymi Pedersen, Olsen, Nielsen czy Merg. Klub ten może Ligi Mistrzów nie wygra, ale wydaje mi się, że do następnego etapu rozgrywek powinny awansować. W pierwszym meczu pokazały potencjał, ale również dużo sytuacji 100% przestrzeliły lub świetnie broniła je Weronika Kordowiecka. Wynik tego meczu, czyli 27:21 kompletnie nie oddaje przebiegu spotkania. Dunki miały niezwykłą łatwość w ataku i raz po raz rozmontowywały obronę mistrzyń Polski, zaś Gdynianki liczyły jedynie na indywidualne akcje Aleksandry Zych i jakieś cudowne trafienia Borysławskiej, która pewnie do tej pory nie wie jak udało jej się zdobyć siedem bramek (przynajmniej cztery rzuty sytuacyjne, które praktycznie nie miały prawa wpaść do siatki rywalek).


Gospodynie tego spotkania nie dysponują jakąś super defensywą, więc myślę, że przyjezdne znów nie będą miały kłopotów z sytuacjami strzeleckimi. Jeśli swoją grę poprawi Kristiansen, której ten pierwszy mecz raczej nie wyszedł to w Ljubljanie dwa łatwe punkty zdobędą mistrzynie Danii. Myślę, że NFH ma dużą przewagę w bramce, w kontrataku i szybkim ataku, jak i również kadrowo wyglądają dużo solidniej od swych rywalek. Wątpię, by tak wysoki kurs utrzymał się do soboty, więc polecam ten typ pograć już dziś póki jest spore value, a dla samych Dunek daję 70% szans na wygranie tego spotkania. Powodzenia!

Typ: 2 (1X2)Dodane przez: @Mariusz7Kurs: 2.10 Porównaj kursyForbetDodano: 2018-07-22 08:43
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Typer: @Mariusz7

   • Średnia skuteczność: 50.53%
   • Średni kurs: 12.97
   • Ostatnie typy:
    1. x
    2. x
    3. x
    4. x
    5. x
    6. x
    7. x
    8. x
    9. x
    10. x
  • Ulubione sporty

   Piłka ręczna 90,04% Inne 7,86%
  • Ulubieni bukmacherzy

   Fortuna 15,41% Pinnacle 14,78%
  Yield użytkownika

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Liga typerów

   1. 1
    74%
    X
    13%
    2
    13%
   2. 1
    48%
    X
    22%
    2
    30%
   3. 1
    68%
    X
    18%
    2
    14%
   4. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   Więcej
  2. Wiadomości sportowe

  3. Największa niespodzianka MŚ 2018 to...

   Największa niespodzianka MŚ 2018 to...

   1. Słaba dyspozycja Polski
   2. Ostatnie miejsce Niemców w grupie
   3. Drużyna Argentyny i forma Messi'ego
   4. Przewracający się Neymar
  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd