Piłka ręczna Kristiansand 30:26 Byasen Trond.

Kolejny raz atakuję spotkanie Vipers Kristiansand. Tym razem uważam, że ich kolejną ofiarą padną zawodniczki Byasen. 


Pisałem analizę do spotkania Vipers z Podravką Vegetą. Tam handicap był dwa oczka niżej, ale nie mogłem go podnieść poza standardowy przez brak oferty, a na pewno bym to uczynił. Był to zdecydowanie najłatwiejszy mój typ w miesiącu, bo Norweżki wygrały ten mecz 42:14, czyli trzykrotnie pokryli mój handicap. Według mnie bukmacherzy wciąż nie doceniają zmian dokonanych w tym klubie. W finale turnieju o awans do Ligi Mistrzyń wręcz zniszczyły swoje rywalki i te bardziej doświadczone jak Sulland, Kristiansen czy Lunde mogły sobie po odpoczywać przez 30 minut chociaż i tak zdążyły narzucać bramek (Sulland 6, Kristiansen 7). Taki scenariusz był do przewidzenia, bo mając w składzie zawodniczki, które stanowiły/stanowią o sile reprezentacji Norwegii trzeba mierzyć bardzo wysoko i takie są cele na ten sezon.


Byasen to solidna drużyna, która obecnie plasuje się w okolicach czwartego - piątego miejsca. Można powiedzieć, że jak na siłę ligi są ponadprzeciętne, ale różnica między pierwszą dwójką Larvik i Kristiansand, a resztą stawki wygląda na naprawdę kolosalną. Ostatnio Byasen wyeliminował Start Elbląg w pucharze EHF, ale umówmy się miedzy naszą, a norweską ligą jest przepaść i nawet nie mając w składzie jakiś gwiazd bez problemu wygrały ten dwumecz 62:47. Najlepszą zawodniczką była Maren Aardahl, ale również dobrze grała Oda Uthus, Moa Hogdahl, Slije Waade, czy Ida Marie Nagelhus. Wspólną cechą tych wszystkich zawodniczek jest wiek mają od 21 do 23 lat. Co ciekawe w tym klubie są dwie zawodniczki, które mają więcej niż 23 lata. Kluby z mniejszym budżetem posiłkują się bardzo młodymi zawodniczkami, które traktują je jak trampoliny do dalszej europejskiej kariery.


Dla wielu z tych dziewczyn będzie wielkim wydarzeniem możliwość bronienia przeciwko Sulland, czy próbowania zdobycia trafienia, gdy bramki strzeże Lund. Jednak poziom sportowy Byasen to nie jest nic więcej niż Podravki Vegety. Do tego liga norweska jest ligą niezwykle domową i we własnej hali gospodynie mają niesamowity handicap na start. Kristiansand mocne w tamtym sezonie Glassverket rozbiło aż 43:19 i to w meczu wyjazdowym, Byasen przegrało zaś w domu ze średnim Oppsal 26:29. Nie widzę tutaj innej opcji, jak podtrzymanie serii wygranych powyżej 20 bramkami przez gospodynie. Na mój typ daję 85% szans, więc gigantyczne value (chociaż już takiego kursu nie idzie złapać) to nawet dużo niżej można pograć. 

Typ: 1 (-10.5) (OTH)Dodane przez: @Mariusz7Kurs: 2.36 Porównaj kursyFortunaDodano: 2018-07-21 10:01
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Typer: @Mariusz7

   • Średnia skuteczność: 50.53%
   • Średni kurs: 12.97
   • Ostatnie typy:
    1. x
    2. x
    3. x
    4. x
    5. x
    6. x
    7. x
    8. x
    9. x
    10. x
  • Ulubione sporty

   Piłka ręczna 90,04% Inne 7,86%
  • Ulubieni bukmacherzy

   Fortuna 15,41% Pinnacle 14,78%
  Yield użytkownika

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Popularne typy użytkowników

  2. Liga typerów

   1. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   2. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   3. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   4. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   Więcej
  3. Największa niespodzianka MŚ 2018 to...

   Największa niespodzianka MŚ 2018 to...

   1. Słaba dyspozycja Polski
   2. Ostatnie miejsce Niemców w grupie
   3. Drużyna Argentyny i forma Messi'ego
   4. Przewracający się Neymar
  4. Wiadomości sportowe

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd