Piłka ręczna THW Kiel 22:25 Paris SG

Kolejnym spotkaniem, na jakie zdecydowałem się postawić w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów jest hitowe starcie THW Kiel z PSG.


Chociaż na papierze te spotkanie zapowiada się wręcz kosmicznie, ale mam pewien niesmak co do tego meczu. Niemcy już potrafili przegrać dwukrotnie w Bundeslidze u siebie z Hannoverem i na wyjeździe z Melsungen, do tego porażka w Superpucharze z Lowen. Sezon na pewno nie rozpoczął się po myśli THW. Podobnie było z okienkiem transferowym, w którym pozyskali zaledwie Zarabeca, Rahmela i Frend Oforsa tracąc Sprengera, Lackovicia i Brozovicia. Dodając do tego fakt, że w pierwszej połowie sezonu nie zagra Domagoj Duvnjak możemy znów prognozować bardzo przeciętny sezon dla Zebr. Brakuje im jakości w drugiej linii, Vujin nie ustabilizował formy nieźle gra Weinhold, ale to zdecydowanie za mało, a jeszcze zbyt młodzi są Nilsson, Bilyk czy Dissinger by ciągnąć tak wielki klub. Na razie ciężkie zderzenie z tym handballem w największym wydaniu ma Zarabec i widać, że jeszcze trochę czasu minie zanim się zupełnie w nim odnajdzie. Co do kołowych, skrzydłowych i bramkarzy nie można mieć zastrzeżenia, bo robią swoje chociaż również nic ponad program, ale największą bolączką gospodarzy jest rozegranie.


PSG silne jak nigdy, a przegrywa jak zawsze. Ledwie sezon się rozpoczął, a paryżanie ponieśli pierwszą klęskę w finale pucharu Francji przegrywając z Nantes 26:32, a przecież ściągnęli Rodrigo Corralesa i Sandera Sagosena tracąc jedynie Baracheta i Accambraya. Żaden klub na świecie nie jest aż tak naszpikowany gwiazdami jak PSG. Hansen, bracia Karabatic, Abalo, Gensheimer, Omeyer, Narcisse ? Brzmi jak All stars vs reszta świata, a jednak od powstania 'potęgi' w Paryżu nie udało się wygrac Ligi Mistrzów. Oczywiście i w tym sezonie są głównymi faworytami do zgarnięcia jej i właśnie po to ściągneli największy młody talent - Sagosena i wzmocnili bramkę. Ten klub ma wszystko, świetnych bramkarzy, kapitalną obronę z Mollgaardem i braćmi Karabatić, genialne skrzydła Gensheimer - Abalo, czy wręcz kosmiczne rozegranie Remili (Stepancic) - Karabatic (Sagosen) - Hansen (Narcisse). Brak im tylko potwierdzenia swojej wielkości na papierze, bo do tej pory zamiast dominacji w Lidze Mistrzów mieliśmy kilka wtop na krajowym podwórku (przegranie mistrzostwa, czy trzech pucharów) i regularne baty w Final Four Ligi Mistrzów. 


Czy to będzie sezon, w którym PSG potwierdzi swoją wielkość? Nie wiem, wiem za to, że THW Kiel jest jeszcze słabsze niż sezon czy dwa sezony temu. Czasem w Sparkassen Arena udawało im się wygrywać właśnie z PSG czy Veszprem, ale to za sprawą dnia konia Duvnjaka czy Kleina jeden nie zagra z powodu kontuzji, drugi już w THW nie gra. Wątpię, by Zebry miały trzeciego bohatera i plejada gwiazd z Francji wygra ten mecz dość pewnie różnicą 4-5 bramek. Dla swojego typu daję 80% szans powodzenia.

Typ: 2 (1X2)Dodane przez: @Mariusz7Kurs: 1.50 Porównaj kursyFortunaDodano: 2018-03-19 05:28
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Analizy bukmacherskie

  Co nowego na BetOnline? 0

  1. Reprezentacja Polski - powołania

   Czy Adam Nawałka powinien powołać do reprezentacji Polski Ukraińca Tarasa Romanczuka, który od dwóch tygodni cieszy się polskim paszportem?

   1. Tak, to bardzo dobry zawodnik
   2. Nie, jest za słaby
   3. Nie, w kadrze nie powinni grać naturalizowani piłkarze
  2. Wiadomości sportowe

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd