Piłka ręczna THW Kiel 22:25 Paris SG

Kolejnym spotkaniem, na jakie zdecydowałem się postawić w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów jest hitowe starcie THW Kiel z PSG.


Chociaż na papierze te spotkanie zapowiada się wręcz kosmicznie, ale mam pewien niesmak co do tego meczu. Niemcy już potrafili przegrać dwukrotnie w Bundeslidze u siebie z Hannoverem i na wyjeździe z Melsungen, do tego porażka w Superpucharze z Lowen. Sezon na pewno nie rozpoczął się po myśli THW. Podobnie było z okienkiem transferowym, w którym pozyskali zaledwie Zarabeca, Rahmela i Frend Oforsa tracąc Sprengera, Lackovicia i Brozovicia. Dodając do tego fakt, że w pierwszej połowie sezonu nie zagra Domagoj Duvnjak możemy znów prognozować bardzo przeciętny sezon dla Zebr. Brakuje im jakości w drugiej linii, Vujin nie ustabilizował formy nieźle gra Weinhold, ale to zdecydowanie za mało, a jeszcze zbyt młodzi są Nilsson, Bilyk czy Dissinger by ciągnąć tak wielki klub. Na razie ciężkie zderzenie z tym handballem w największym wydaniu ma Zarabec i widać, że jeszcze trochę czasu minie zanim się zupełnie w nim odnajdzie. Co do kołowych, skrzydłowych i bramkarzy nie można mieć zastrzeżenia, bo robią swoje chociaż również nic ponad program, ale największą bolączką gospodarzy jest rozegranie.


PSG silne jak nigdy, a przegrywa jak zawsze. Ledwie sezon się rozpoczął, a paryżanie ponieśli pierwszą klęskę w finale pucharu Francji przegrywając z Nantes 26:32, a przecież ściągnęli Rodrigo Corralesa i Sandera Sagosena tracąc jedynie Baracheta i Accambraya. Żaden klub na świecie nie jest aż tak naszpikowany gwiazdami jak PSG. Hansen, bracia Karabatic, Abalo, Gensheimer, Omeyer, Narcisse ? Brzmi jak All stars vs reszta świata, a jednak od powstania 'potęgi' w Paryżu nie udało się wygrac Ligi Mistrzów. Oczywiście i w tym sezonie są głównymi faworytami do zgarnięcia jej i właśnie po to ściągneli największy młody talent - Sagosena i wzmocnili bramkę. Ten klub ma wszystko, świetnych bramkarzy, kapitalną obronę z Mollgaardem i braćmi Karabatić, genialne skrzydła Gensheimer - Abalo, czy wręcz kosmiczne rozegranie Remili (Stepancic) - Karabatic (Sagosen) - Hansen (Narcisse). Brak im tylko potwierdzenia swojej wielkości na papierze, bo do tej pory zamiast dominacji w Lidze Mistrzów mieliśmy kilka wtop na krajowym podwórku (przegranie mistrzostwa, czy trzech pucharów) i regularne baty w Final Four Ligi Mistrzów. 


Czy to będzie sezon, w którym PSG potwierdzi swoją wielkość? Nie wiem, wiem za to, że THW Kiel jest jeszcze słabsze niż sezon czy dwa sezony temu. Czasem w Sparkassen Arena udawało im się wygrywać właśnie z PSG czy Veszprem, ale to za sprawą dnia konia Duvnjaka czy Kleina jeden nie zagra z powodu kontuzji, drugi już w THW nie gra. Wątpię, by Zebry miały trzeciego bohatera i plejada gwiazd z Francji wygra ten mecz dość pewnie różnicą 4-5 bramek. Dla swojego typu daję 80% szans powodzenia.

Typ: 2 (1X2)Dodane przez: @Mariusz7Kurs: 1.50 Porównaj kursyFortunaDodano: 2018-07-21 10:01
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Typer: @Mariusz7

   • Średnia skuteczność: 50.53%
   • Średni kurs: 12.97
   • Ostatnie typy:
    1. x
    2. x
    3. x
    4. x
    5. x
    6. x
    7. x
    8. x
    9. x
    10. x
  • Ulubione sporty

   Piłka ręczna 90,04% Inne 7,86%
  • Ulubieni bukmacherzy

   Fortuna 15,41% Pinnacle 14,78%
  Yield użytkownika

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Popularne typy użytkowników

  2. Liga typerów

   1. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   2. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   3. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   4. 1
    ?%
    X
    ?%
    2
    ?%
   Więcej
  3. Największa niespodzianka MŚ 2018 to...

   Największa niespodzianka MŚ 2018 to...

   1. Słaba dyspozycja Polski
   2. Ostatnie miejsce Niemców w grupie
   3. Drużyna Argentyny i forma Messi'ego
   4. Przewracający się Neymar
  4. Wiadomości sportowe

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd