Piłka ręczna Sweden 31:21 Argentina [W]

W pierwszej kolejce zdecydowanie postawię na indywidualne popisy zawodniczek/zawodników, a nie na wyniki drużynowe. Pierwszy mecz to spotkanie Szwedek z Argentynkami i tutaj sądzę, że Nathalie Hagman rzuci przynajmniej 5 bramek.

Mały paradoks, bo przecież mam w tej reprezentacji topscorera Isabelle Gullden. Jednak sądzę, że po pierwszym meczu będzie ciut z tyłu za tą młodą skrzydłową na co dzień grającą w Team Tvis Holstebro. Po prostu będzie to takie spotkanie, w którym Gullden zapewne będzie oszczędzana czyli pogra maksymalnie 30 minut, a wykażą się inne zawodniczki. Rywalki są słabe i dają duże pole do popisu szczególnie skrzydłowym, bo idzie w ich spotkaniach sporo kontr np. na ostatnich Mistrzostwach Świata przeciwniczki Argentynek wyprowadzały tyle kontrataków:

Chinki - 11 kontr

Jak widać Europejskie drużyny nie miały żadnych problemów z wyprowadzeniem dużej ilości łatwych akcji, a trzeba zaznaczyć, że Szwedki grają dużo szybciej od Francuzek i trochę szybciej od Niemek więc przy dobrej dyspozycji liczę nawet na jakieś 16-17 kontrataków. Teraz trochę o tym jak Nathalie wypadała z tymi 'outsiderami' na Mistrzostwach Świata.

Na start Angola i 8/12 szwedzkiej skrzydłowej z czego aż 7 bramek do przerwy i krótki epizod po przerwie lecz tylko 2 trafienia z kontrataku jednak Angola wcale takim outsiderem nie jest i z Argentynkami poradziłaby sobie bez problemu.
Chiny - 3/3 bardzo krótki epizod w pierwszej połowie gol z kontry, szóstego metra i skrzydła jeśli Hagman dostanie tak mało czasu jak z Chinkami to będzie ciężko i trzeba dodać jeszcze, że Azjatki dużo lepiej wracają do obrony niż Argentynki i szybko niwelują kontry.
Kuba - 14/16 tutaj Hagman rozegrała cały mecz i dała próbkę swoich umiejętności (13/14 z kontr), a moją linię pokrywała już w 15 minucie spotkania. Szczerze wątpię w cały mecz w wykonaniu tej zawodniczki, ale takie spotkanie pokazuje nawet jaki ma potencjał na 30 minut.

Szwedki wyprowadzają mnóstwo kontr (na ostatnich Mistrzostwach Świata 84 co daje aż 14 na mecz) i był to zdecydowanie najlepszy wynik spośród wszystkich drużyn. Dlatego kiedy widzę, że ta reprezentacja gra z jakimś outsiderem od razu 'zapala mi się w głowie lampka' i zaczynam szukać typów na skrzydłowe reprezentacji Szwecji. Wyboru praktycznie nie mam, bo jest tylko jedna skrzydłowa w ofercie, ale akurat ta którą chciałem zagrać. Myślę, że nawet przy 30-35 minutach Hagman spokojnie te 5 bramek rzuci, a dla swojego typu daje 75% szans.
Typ: N.Hagman over 4.5g (OTH)Dodane przez: @Mariusz7Kurs: 1.72 Porównaj kursyUnibetDodano: 2024-04-19 03:32