Piłka nożna El Nacional 6:0 Fuerza Amarilla SC

Mecz w lidze Ekwadorskiej. Pojedynek pomiędzy El Nacional a Fuerza Amarilla. Godzina rozpoczęcia przewidziana jest na 19:00. Spotkanie zostanie rozegrane na Estadio Olimpico Atahualpa. Faworytami pojedynku są gospodarze. Natomiast mecz poprowadzi J. Albarracin.

El Nacional w lidze szóste miejsce z czternastoma punktami na koncie. W meczach u siebie bilans 3 zwycięstw,jeden remis i jedna porażka. Na własnym stadionie ekipa czuje się bardzo dobrze a zwycięstwa były nad pierwszym,siódmym i ósmym miejscem w lidze. W obu spotkaniach z niżej notowanymi ekipami handicap był pokryty.Dzisiaj powinni pokonać zespół rywali kilkoma bramkami. 

Goście natomiast są w lidze na dziesiątym miejscu z siedmioma punktami. Oprócz ostatniej wygranej z ostatnim miejscem 2-0 zespół jest w fatalnej formie. Na ostatnich siedemnaście spotkań zespół wygrał tylko dwa mecze a w piętnastu pozostałych głównie przegrywał. Jednak mimo braku formy jest jeszcze jeden bardzo ważny aspekt. Mianowicie klub ma wielkie problemy finansowe i żaden z piłkarzy już od kilku miesięcy nie dostał wypłaty. Zawodnicy strajkują i nie chcą już grać. Trener będzie zmuszony do wystawienia młodych niedoświadczonych zawodników w miejsce swoich najlepszych piłkarzy.Sytuacja jest na tyle tragiczna,że piłkarze nawet nie odpowiadają na telefon od swojego trenera aby wstawić się na zgrupowaniu. Jadą sami rezerwowi i młodzi zawodnicy. 

Nie ma co się więcej rozpisywać. Sytuacja jest prosta. W obecnej sytuacji El Nacional ma obowiązek wygrać to spotkanie i myślę,że będzie pogrom a wynik końcowy zakończy się kilkoma bramkami przewagi gospodarzy. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza. Łatwe trzy punkty dla Nacional i kilka bramek w tym spotkaniu. Ostatnie spotkanie zakończyło się 4-2.

Typ: 1 (-1 EH) (OTH)Dodane przez: @SportKurs: 1.77 Porównaj kursyFortunaDodano: 2018-03-19 05:57
Wejdzie? Tak100%Nie0%

Bonus od

  Komentarzy (0)

  Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
  Musisz być zalogowany

  Analizy bukmacherskie

  Co nowego na BetOnline? 0

  1. Reprezentacja Polski - powołania

   Czy Adam Nawałka powinien powołać do reprezentacji Polski Ukraińca Tarasa Romanczuka, który od dwóch tygodni cieszy się polskim paszportem?

   1. Tak, to bardzo dobry zawodnik
   2. Nie, jest za słaby
   3. Nie, w kadrze nie powinni grać naturalizowani piłkarze
  2. Wiadomości sportowe

  Pokaż więcej postów
  Zgłoś błąd