Ostatnia szansa Misfits na Play Offy

Misfits Misfits
-
Splyce Splyce

Niezwykle ciężkie zadanie czeka zespół Misfits w walce o awans do Play Offów. Splyce ten awans już ma, ale wciąż mają o co grać. To będzie na pewno interesujący pojedynek obu ekip.

Splyce w ostatnim czasie osiąga naprawdę dobre wyniki, ale według mnie ma przy tym również masę szczęścia. Zmierzyli się z Schalke w czasie największego kryzysu, a i na G2 trafili kiedy złapali 'zadyszkę' (prawdopodobnie spowodowaną chęcią wyrzucenia Fnatic z Play Offów), a więc trzeba traktować Splyce jako drużynę, która zagra dalej, ale raczej nie powinna liczyć się w walce o drugą pozycję na koniec splitu. Uważam, że przy odpowiedniej presji na Humanoida jest to drużyna jak najbardziej do ogrania. Najważniejsze jest jednak ograniczenie Kobbe, który dobrze gra Neeko i tego banu wymagałbym od Misfits. Oczywiście standardowym wykluczeniem jest również Karthus i trzecim wyborem powinno być Zoe. Jeśli pojawią się takie bany Misfits będzie miało fajną sytuację do ogrania w drafcie swoich rywali.

Szczególnie, że na górną aleję trochę wracają 'golemy', a przy takich banach pierwszym pickiem Splyce byłby zapewne Kennen, dla Vizicsacsiego, którego sOAZ mógłby nawet kontrować Dr.Mundo, który dostał dość fajne buffy szczególnie przeciw magom. Jest jeszcze opcja odpuszczenia Karthusa i podjęcia właśnie Mundo na topa i czegoś równie szybkiego w lesie, a to byłby Skarner, który na pewno mógłby ograniczyć dość mocno tego maga, a Karthus będący do tyłu to jakby grało się 4v5. Myślę, że Misfits trenuje właśnie takie kompozycje z Jhinem na ADC, którego w solo kolejkach często wyciąga Hans Sama i idzie mu na nim świetnie, a taka kompozycja złożona z 'golemów', które nie dopuściłyby nikogo do Jhina wyglądałaby naprawdę fajnie. Nie zapominajmy również o Akali, która nie była pickowana przez Splyce, ale pokazywała się po stronie Misfits.

Myślę, że z Misfits podobnie jak z Schalke i ten patch zmieni sporo w ich grze, bo kompozycje powinny być dużo bardziej zbliżone do patchu 9.1 kiedy to Misfits wyglądało naprawdę dobrze zaś Splyce może nie słabo, ale maksymalnie solidnie. Obraz Splyce jest mocno 'zaburzony' i sami zawodnicy wykorzystali nadarzające się okazje za co im chwała, ale według mnie skończą na miejscach 4-5. Powrót 'Golemów' na górną aleję to według mnie powrót Misfits do dobrej gry. Soaz nigdy nie był wirtuozem ofensywniejszych postaci, ale na tankach wyglądał lepiej niż solidnie i z tego głównie był znany, a całe Misfits wygrywa wtedy kiedy sOAZ dobrze gra. Wydaje mi się, że przy odpowiednio ułożonej kompozycji Splyce nie będzie miało większego podjazdu, które choć solidne to nie dysponuje jednak aż tak dobrymi zawodnikami jak Misfits, którzy powinni tutaj zachować szanse na Play Offy, a dam na to 7/10. Powodzenia!

Po więcej typów z e-sportu zapraszam na Blog virtualbet.pl


etoto
 1. Typ: 1
 2. Kurs: 2.30
 3. Stawka: 1.00 PLN
 4. Wygrana: 2,3 PLN

Twój typ

Bukmacherzy 1X2

Typy użytkowników

 1. Mariusz7 Typ Mariusz7 na ten mecz:
  • Typ: 1
  • Kurs: 2.30
  • eToto

Ostatnie 10 meczów

ZawodnicyZRP
Misfits Misfits306
Splyce Splyce603

Ciekawostki

 • Splyce

Szanse na zwycięstwo

 1. 0% na wygraną

  Misfits

 2. 0% na wygraną

  Splyce

 3. 0% na remis

Jak typują nasi użytkownicy

 1. 0% na wygraną

  Misfits

 2. 0% na wygraną

  Splyce

 3. 0% na remis

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

  19.03 10:00
  1
  100%
  -
  2
  0%
  19.03 11:00
  1
  0%
  -
  2
  100%
  19.03 10:00
  1
  0%
  -
  2
  100%
  19.03 11:00
  1
  100%
  -
  2
  0%
  19.03 10:00
  1
  0%
  X
  0%
  2
  100%
 2. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. Skoki

  Który Polak zdobędzie najwięcej punktów w Pucharze Świata?

  1. Kamil Stoch
  2. Dawid Kubacki
  3. Piotr Żyła
  4. Jakub Wolny
Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd