Najlepszy zespół z Ameryki Południowej to.. Brazylia!

MŚ 2019 MŚ 2019
1:0
Brazylia Brazylia

Według mnie zdecydowanie najfajniejszym typem długoterminowym jest postawienie na to, że Brazylia będzie najlepszym zespołem z Ameryki Południowej.

Na Mistrzostwa Świata awansowały trzy zespoły z Ameryki Południowej, a są nimi Chile, Argentyna i Brazylia. Uważam, że Kanarkowi w tym zestawieniu nie mają sobie równych i to nawet kiedy trafili do grupy śmierci.

Zaczniemy jednak od najsłabszego zespołu, a więc Chile, które wylądowało w grupie C razem z Danią, Norwegią, Austrią, Tunezją i Arabią Saudyjską. Nie mogą narzekać na losowanie, bo mają dość realne szanse na piąte miejsce i to powinno być celem reprezentacji. Nie będę ściemniał, że jestem wielkim ekspertem zawodników z Chile, ale takich zawodników jak Rodrigo Salinas, czy Esteban Salinas (obydwoje grają w Irun) pamięta się z poprzednich turniejów i jakąś jakość dają.

Argentyna trafiła do grupy D, w której zmierzy się z Węgrami, Szwecją, Katarem, Egiptem i Angolą. Myślę, że tutaj nie będzie problemu z przewidzeniem pozycji Argentyńczyków i oni zajmą piąte miejsce w grupie. Argentyna na turniej do Niemiec i Danii przyjeżdża bardzo osłabiona, bo kontuzjowany jest Diego Simonet. Niby jeden zawodnik, ale w tej reprezentacji i przegrany sparing z Niemcami 13:28 pokazuje jak słabą reprezentacją są bez tego genialnego rozgrywającego.

Brazylia nie może być szczęśliwa po losowaniu, bo w grupie A zmierzą się z Niemcami, Francją, Rosją, Serbią i Koreą. Jest to zdecydowanie grupa śmierci i tutaj mamy bardzo ciekawą sytuację. Realnie rzecz biorąc Brazylia może zająć miejsca od 3 do 5. Osobiście stawiam ich na 4 miejscu, co z automatu powinno dać plus mojemu betowi. Brazylia na turniej przyjeżdża fajną paczką z Toledo, Santosem, Pozzerem, Borgesem, Chiuffą, Langaro czy Rodriguesem. Według mnie mają całkiem realne szanse na pokonanie Serbów i wyprzedzeniu ich w klasyfikacji generalnej.

Istnieje jednak również szansa, że wszystkie trzy zespoły z Ameryki Południowej wylądują na piątych pozycjach w swoich grupach. Wtedy połączą się w pary A-B oraz C-D, a następnie wygrany z wygranym itd. Brazylia w takim wypadku trafiłaby prawdopodobnie na Japonię, a Argentyna na Chile i tutaj byłby największy 'problem' z moim typem, ale wciąż Brazylijczycy byliby w takim starciu z Japończykami, zaś potem w ewentualnym meczu z Argentyną nie powinni dać im najmniejszych szans. Jednak według mnie wszystko rozstrzygnie się już w fazie grupowej, gdzie tylko Brazylia ma szanse skończyć wyżej niż na piątym miejscu i ten typ oceniam na 90%, a więc bardzo wielkie value. Powodzenia!


sts
  1. Typ: Najlepszy z Ameryki Płd.
  2. Kurs: 1.65
  3. Stawka: 1.00 PLN
  4. Wygrana: 1,65 PLN

Twój typ

Bukmacherzy 1X2

Typy użytkowników

  1. Mariusz7 Typ Mariusz7 na ten mecz:
    • Typ: Najlepszy z Ameryki Płd.
    • Kurs: 1.65
    • TOTALbet

Ostatnie 10 meczów

ZawodnicyZRP
MŚ 2019 MŚ 2019201
Brazylia Brazylia316

Ciekawostki

  • Brazylia

Szanse na zwycięstwo

  1. 0% na wygraną

    MŚ 2019

  2. 0% na wygraną

    Brazylia

  3. 0% na remis

Jak typują nasi użytkownicy

  1. 0% na wygraną

    MŚ 2019

  2. 0% na wygraną

    Brazylia

  3. 0% na remis

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

  1. Liga typerów

    1. Piłka nożna Ecuador - Japan
      1
      74%
      X
      12%
      2
      15%
    2. Piłka nożna Chile - Uruguay
      1
      18%
      X
      35%
      2
      47%
    3. 1
      38%
      X
      19%
      2
      44%
    4. Piłka nożna MuSa - TPV Tampere
      1
      67%
      X
      21%
      2
      12%
    Więcej
  2. Polska eliminacje Euro 2020

    Ile punktów Polska zdobędzie w najbliższych meczach el Euro 2020?

    1. 6 punktów
    2. 4-3 punkty
    3. 1-2 punkty
    4. Ani jednego
  3. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd