DAMWON bez punktów w trzecim tygodniu.

Kingzone DragonX Kingzone DragonX
1:2
DAMWON Gaming DAMWON Gaming

W tym tygodniu ewidentnie uparłem się grać przeciwko DAMWON Gaming i uważam, że w trzecim weekendzie nie zdobędą chociaż punktu, a ich drugimi pogromcami po SKT będzie Kingzone DragonX.

Tak jak pisałem we wcześniejszej analizie obecna forma czwartej drużyny wiosennego splitu kompletnie mnie nie przekonuje. DAMWON ma problemy z obecną metą i nie lubią grać wieloma 'meta pickami', a to jest spory problem. Ten patch może trochę ich 'wzmocnić', bo kompletnie likwiduje Sylasa, a nie wiadomo również co z Aatroxem i Ryzem, ale w ogóle nie grają też Neeko, której priorytet powinien mocno wzrosnąć i tylko raz do tej pory wybrali Karmę, więc ich drafty diametralnie się nie zmienią i będzie do tych pojedynków dużo łatwiej przygotować się zarówno SKT jak i KZ. W dodatku do tej pory wyciągnęli zaledwie 25 postaci, a to nie jest jakiś imponujący wynik jak na 11 map i tak oryginalną metę.

Dla porównania zawodnicy Kingzone DragonX zagrali już 30stką postaci i zrobili to w dziesięciu mapach. Pokazując bardzo oryginalne drafty szczególnie na dolnej alejce, gdzie potrafiliśmy zobaczyć takie połączenia jak Viktor&Pyke, czy Morgana&Pyke i były to mapy wygrane, ale pojawił się również Kled, Taric, czy mniej udane Kha'Zix i Urgot w lesie. Mają naprawdę ciekawe drafty, ale w ostatnim tygodniu trzeba ich skarcić za ich jakość, bo na jednej mapie z SKT mocno przekombinowali, ale również z Afreecą Freecs 'zaszaleli' i przez drugą mapę prawdopodobnie przegrali również całe spotkanie i zostali doścignięci przez zespół Griffin w tabeli. Myślę jednak, że to dobry zimny prysznic na dalszą część sezonu.

Na chwilę obecną ekipa Kingzone DragonX znajduje się w dużo lepszej formie, a DAMWON wciąż szuka swojego stylu i męczą się na Summonerfs Rifcie podobnie jak SKT. Zmiany w grze i nowy patch mocno nie wpłynie na tę ekipę i wciąż będą musieli 'czekać' na bardziej pozytywne zmiany w mecie i bazować na umiejętnościach indywidualnych poszczególnych zawodników. Jednak trzeba zwrócić uwagę, że nawet w wiosennym splicie, w którym grali dużo lepiej to mimo wszystko kompletnie nie radzili sobie z zespołem KZ. Na wiosnę obie ekipy rozegrały między sobą trzy spotkania i było 3:0 dla KZ, a wynik w mapach to 7:0. Myślę, że zawodnicy DAMWON jeszcze jakiś czas będą musieli poczekać na pierwszą wygraną mapę, bo KZ powinno wygrać tu spokojnie 2:0, a moja prognoza na ten typ to 75%. Powodzenia!

Po więcej typów z e-sportu zapraszam na Blog virtualbet.pl


betclic
 1. Typ: 1 (-1.5 map)
 2. Kurs: 2.45
 3. Stawka: 1.00 PLN
 4. Wygrana: 2,45 PLN

Twój typ

Bukmacherzy 1X2

Typy użytkowników

 1. Mariusz7 Typ Mariusz7 na ten mecz:
  • Typ: 1 (-1.5 map)
  • Kurs: 2.45
  • TOTALbet

Ostatnie 10 meczów

ZawodnicyZRP
Kingzone DragonX Kingzone DragonX300
DAMWON Gaming DAMWON Gaming003

Ciekawostki

 • DAMWON Gaming

Szanse na zwycięstwo

 1. 0% na wygraną

  Kingzone DragonX

 2. 0% na wygraną

  DAMWON Gaming

 3. 0% na remis

Jak typują nasi użytkownicy

 1. 0% na wygraną

  Kingzone DragonX

 2. 0% na wygraną

  DAMWON Gaming

 3. 0% na remis

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Analizy bukmacherskie

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

 2. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. EuroVolley 2019 (M)

  Jak zakończy udział w siatkarskich Mistrzostwach Europy reprezentacja Polski?

  1. Złoto
  2. Inny Medal
  3. Poza podium
 4. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd
  Bonus 3000 PLN + 100 PLN bez ryzyka + Gra bez podatku! Kod promocyjny: BETFANOdbieram bonus