Czy Katar znów zaskoczy świat?

MŚ 2019 MŚ 2019
-
Katar Katar

Ostatnim moim typem jest bet na to, że Katar wyjdzie z pierwszej fazy grupowej i uważam go za naprawdę ciekawą propozycję.

Grupa D na papierze jest zdecydowanie najsłabsza, a trafiły do niej zespoły Angoli, Argentyny, Egiptu, Kataru, Węgier i Szwecji i to raczej Szwedzi powinni być naprawdę zadowoleni z tego losowania. Jednak zaczniemy od początku.

Na samym dnie tabeli powinien znaleźć się zespół Angoli. Afrykanie do turnieju awansowali z trzeciego miejsca we wewnętrznych eliminacjach kontynentalnych, pokonując w tym spotkaniu zespół Maroka 29:26. Jednak w Afryce jest Tunezja/Egipt i dalej długo długo nic, a dobitnie pokazuje to półfinałowe spotkanie Tunezji z Angolą, które ci pierwsi wygrali 34:14. Sukcesem dla nich będzie przedostatnie miejsce, ale i o to ciężko będzie.

Argentyna w normalnych warunkach może i by mogła zrobić tu jakąś niespodziankę, ale normalne warunki = zdrowy Diego Simonet, a wiadomo, że gwiazdy zespołu na tych MŚ nie będzie i nie pomoże tutaj nawet Manolo Cadenas. Zespół z Ameryki Południowej zajmie 5-6 lokatę w grupie.

Jedynym realnym rywalem dla szejków jest zespół z Egiptu. Faraonowie to wicemistrzowie kontynentu i drużyna, która wie co to handball. Przed mistrzostwami rozegrali trzy sparingi, ale ze słabszymi europejskimi drużynami i wszystkie wygrali, choć z Ukrainą się dość męczyli i na koniec była tylko bramka różnicy 25:24. Jednak sam skład nie powala na kolana. Tylko trzech zawodników grających w Europie - Karim Handawy, Mohamed Sanad i Mohamed Mamdouh. Myślę, że to trochę mało jednak by postawić się typ topowym drużynom z grupy D.

Valero Rivera postanowił zrobić małą rewolucję w kadrze i w domu zostawił Markovicia, Memisevicia, Stojanovicia i Damjanovicia. Są to spore braki, ale Rivera to świetny selekcjoner więc na pewno ma jakiś plan, a przecież są jeszcze w kadrze tacy zawodnicy jak Saric, Caprote, Roine, Benali, czy Mallash. Ciężko jest cokolwiek powiedzieć o formie zespołu, bo Rivera wszystkie treningi, sparingi, a nawet eliminacje rozgrywał za zamkniętymi drzwiami. Jednak sam skład mówi nam o tym, że spokojnie powinni awansować do drugiej rundy.

Węgry - Madziarzy po zwolnieniu Vranjesa nie są uważani, za jakiś faworytów, ale drugą rundę powinni zrobić bez problemu. Przed wielkim wyzwaniem stanął Istvan Csoknyai, ale pierwszy sukces osiągnięty - udało mu się nakłonić Laszlo Nagy'iego do powrotu do kadry (w meczu Argentyna - Węgry jest błąd), i jakaś wartość dodana by była, ale według mnie to bardziej podniesienie morali, bo drugą linię mają naprawdę dobrą i w spotkaniach, gdy dobrze zagrają w obronie + pomoże Mikler mogą napsuć krwii faworytom.

Szwecja - według mnie zdecydowany faworyt tej grupy. Myślę, że reprezentacja Trzech Koron ma realne szanse nawet i na półfinał tej imprezy. Majś świetny duet bramkarski Palicka - Appelgren, bardzo dobre skrzydła z Tollbringiem i Ekbergiem na czele, świetnych kołowych Nielsena i Nilssona, a i rozegranie bardzo dobre szczególnie, gdy do ręcznej wrócił du Rietz. Kristjan Andresson ma wręcz problem bogactwa w swojej ekipie i jeśli wszystko właściwie zagra.

Na papierze grupa D wygląda na naprawdę łatwą do przewidzenia 5-6 miejsce dla Angoli/Argentyny, 4 dla Egiptu, trzecie Katar, drugie Węgry i wygrywają ją Szwedzi, ale Madziarzy i Katar przed turniejem są tak nieprzewidywalni, że jednak trzeba się wstrzymać z końcowym osądem. Myślę jednak, że szejki jak mają zaskoczyć to 'in plus' i poprzeszkadzać europejskim faworytom. Podobnie jak już większość bukmacherów uważam, że brak Kataru w drugiej rundzie byłoby naprawdę sporą niespodzianką, a ja mojemu typowi daję mocne 80%. Powodzenia!


etoto
 1. Typ: TOP3 (Grupa D)
 2. Kurs: 1.80
 3. Stawka: 1.00 PLN
 4. Wygrana: 1,8 PLN

Twój typ

Bukmacherzy 1X2

Typy użytkowników

 1. Mariusz7 Typ Mariusz7 na ten mecz:
  • Typ: TOP3 (Grupa D)
  • Kurs: 1.80
  • TOTALbet

Ostatnie 10 meczów

ZawodnicyZRP
MŚ 2019 MŚ 2019300
Katar Katar000

Ciekawostki

 • Katar

Szanse na zwycięstwo

 1. 0% na wygraną

  MŚ 2019

 2. 0% na wygraną

  Katar

 3. 0% na remis

Jak typują nasi użytkownicy

 1. 0% na wygraną

  MŚ 2019

 2. 0% na wygraną

  Katar

 3. 0% na remis

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Liga typerów

  1. 1
   63%
   X
   14%
   2
   23%
  2. 1
   74%
   X
   15%
   2
   12%
  3. 1
   59%
   X
   15%
   2
   26%
  4. 1
   88%
   X
   0%
   2
   12%
  Więcej
 2. Polska eliminacje Euro 2020

  Ile punktów Polska zdobędzie w najbliższych meczach el Euro 2020?

  1. 6 punktów
  2. 4-3 punkty
  3. 1-2 punkty
  4. Ani jednego
 3. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd