Czas na grupę D!

100 Thieves 100 Thieves
1:0
G-Rex G-Rex


Przeskakujemy do grupy D. Znowu typ przeciwko amerykańskiej drużynie tym razem wątpię w to by 100 Thieves wygrało z G-Rex.

Ta grupa wydaje mi się najłatwiejsza do przewidzenia i w ciemno stawiam tutaj taką kolejność: 1. Invictus Gaming, 2. Fnatic, 3. G-Rex 4. 100 Thieves. Oczywiście Amerykanie na samym końcu i tu pierwsza ciekawostka. Fortuna uważa za minimalnego faworyta tego spotkania zespół G-Rex, ale daje większe szanse dla 100 Thieves na wygranie grupy niż zespołowi z LMS. Zespół z NA LCS do Mistrzostw Świata dostał się dzięki dużej ilości punktów uzbieranych w Spring i Summer Splicie, ale skupiając się na tych ostatnich rozgrywkach wszyscy mieli mieszane uczucia, czy ta ekipa jest w stanie coś w Korei zdziałać. Można powiedzieć, że rzutem na taśmę znaleźli się w Play Offach w ostatni weekend notując 2:0 i dzięki temu są dziś na mistrzostwach. Jednak zmiana Meteosa na AnDę nie przynosi spodziewanych skutków i nawet 'posiadanie' dwóch Koreańczyków w drużynie Ryu i Ssumdaya nie dużo zmienia na korzyść 100 Thieves. Większość ekspertów ze sceny esportowej przewiduje, że ta drużyna i Phong Vu Buffalo 'powalczą' o miano najgorszej ekipy na turnieju.

Drużynę G-Rex mogliśmy poznać już w Play In i musze się uderzyć w pierś, bo z początku nie wierzyłem, że są aż tak dobrą ekipą, a oni bez problemu ograli dwukrotnie Gambit i Kaos Latina Gamers, a potem w Play Offach z kłopotami wygrała 3:1 na Supermassive. SM postawiło bardzo ciężkie warunki i nie był to przypadek, że potrafili ugrać mapę na G2 Esports. Jednak gdy G-Rex opanowało nerwy to trzecia i czwarta mapa wyglądały już bardzo dobrze, a sam zespół z LMS kontrolował je i zasłużenie wszedł do głównej fazy turnieju. Jeśli coś można powiedzieć o G-Rex to na pewno to, że mają fantastycznego wspomagającego 'Koalę'. Gość gra naprawdę na wysokim poziomie, a dzięki temu i strzelający Stitch wygląda bardzo dobrze. Do tego na środkowej alejce bardzo dobrze wygląda Candy i dość solidny na górze jest PK. Chyba najsłabiej w tym wszystkim wypada Empt2y, ale to po prostu dlatego, że reszta prezentuje naprawdę wysoki poziom. Ich największym atutem są walki drużynowe i zgranie w nich. Na drugiej mapie przeciw Supermassive potrafili wykorzystać drobny błąd przeciwników i odwrócić wynik mapy o 180 stopni i zrobili to w naprawdę imponującym stylu.

Tutaj podobnie jak w meczu TL vs EDG wydaje mi się, że zdecydują indywidualne umiejętności zawodników na linii, ale i potem gra makro i walki drużynowe. W tym wszystkim G-Rex wygląda lepiej od 100 Thieves. Jedynym atutem Amerykanów jest to, że widzieli już G-Rex w boju, ale nie wiedzą na ile G-Rex zdradziło wszystkie swoje atuty, a myślę, że jeszcze parę asów w rękawie posiadają. Sądzę, że przy równej pierwszej fazie gry zespół z LMS pokaże, że jest dużo bardziej zgraną drużyną i wyjdą zwycięsko z tego boju. Osobiście daje im mocne 8/10 odejmujące te 20% na to, że jest to pierwszy mecz turnieju i może być stres z początku. Jednak jak szybko go opanują to powinni odnieść pierwsze zwycięstwo w turnieju.


etoto
 1. Typ: 2
 2. Kurs: 1.75
 3. Stawka: 1.00 PLN
 4. Wygrana: 1,75 PLN

Twój typ

Bukmacherzy 1X2

Typy użytkowników

 1. Mariusz7 Typ Mariusz7 na ten mecz:
  • Typ: 2
  • Kurs: 1.75
  • Fortuna

Ostatnie 10 meczów

ZawodnicyZRP
100 Thieves 100 Thieves002
G-Rex G-Rex301

Ciekawostki

 • G-Rex

Szanse na zwycięstwo

 1. 0% na wygraną

  100 Thieves

 2. 0% na wygraną

  G-Rex

 3. 0% na remis

Jak typują nasi użytkownicy

 1. 0% na wygraną

  100 Thieves

 2. 0% na wygraną

  G-Rex

 3. 0% na remis

Komentarzy (0)

Jeszcze nie ma żadnego komentarza. Może rozpoczniesz dyskusję?
Musisz być zalogowany

Typy bukmacherskie, Skróty meczów, Typy na dziś 0

 1. Popularne typy użytkowników

 2. Liga typerów

  1. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  2. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  3. Piłka nożna Aston Villa - WBA
   1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  4. 1
   ?%
   X
   ?%
   2
   ?%
  Więcej
 3. Warci obserwowania

  Zobacz więcej
 4. Skoki

  Który Polak zdobędzie najwięcej punktów w Pucharze Świata?

  1. Kamil Stoch
  2. Dawid Kubacki
  3. Piotr Żyła
  4. Jakub Wolny
 5. Wiadomości sportowe

Pokaż więcej postów
Zgłoś błąd