Typy bukmacherskie

Online: osób

Jak i gdzie oglądać mecze na żywo TV, Sport przez internet za darmo?

Jak i gdzie oglądać mecze na żywo?


Często się pytacie czy oglądanie w naszym serwisie Sport TV przez internet jest za darmo i czy jest to legalne!? Otóż tak, oglądanie meczy, sportu itp. jest całkowicie za darmo! Ze strony prawnej również nie ma konfliktu bo kanały, które można oglądać są ogólnodostępne w internecie.

Samo oglądanie TV przez internet odbywa się za pomocą technologii p2p (peer-to-peer), czyli oglądając mecz, pozwalamy oglądać też innym dzieląc się ściąganą przez nas samych transmisją. Dlatego tak ważne jest łącze, które posiadamy. Minimalną prędkością, która zapewnia w miarę normalny komfort oglądania jest 512kbps. Przed przystąpieniem do oglądania transmisji pamiętajcie by wyłączyć wszystkie programy, które mogą pobierać dane z internetu (eMule, Torrent itp.)
Pamietać należy, że obraz TV nie włączy się od razu, należy poczekać, aż buffering dojdzie do 100% i zacznie odtwarzać nam obraz.
Wadą takiego ogladania TV przez internet jest nie kiedy chwilowy zastój w transmisji z powodu słabszego łącza, bądź kanału który transmituje mecz. Nie zawsze linki, które podajemy działają dlatego staramy się by było ich wystarczająco dużo by móc znaleźć taki, w którym oglądniemy mecz. Pomagajcie nam i zgłaszajcie na forum w dziale Sport TV jeżeli żaden link do meczu nie działa.

Praktyka

Do oglądania sportu za darmo przez internet wystarczy nam jedynie program, który będzie odtwarzał telewizje internetową, w serwisie Bet Online najcześciej będzie można oglądać za pomocą programów (do ściągnięcia również w dziale downloads):


TvAnts,
SopCast, Pcast, PPlive, PPStream, PPmate TVUPlayer UUSee.

Niestety nie oglądniemy każdej transmisji tylko jednym programem, dlatego proponujemy zainstalować 3 najważniejsze :
TvAnts,
SopCast, PPStream,

Objaśnienie programu TV

program sport tv

1. dane dotyczące transmisji;
2. program, w którym można obejrzeć transmisje (w tym przypadku link jest tylko do TVAnts);
3. nazwa programu w kolumnie "inny" będą tam linki do rzadziej używanych programów;
4. nazwa stacji TV, w którym będzie transmisja.

Po zainstalowaniu programu obsługującego daną transmisje, wystarczy kliknąć w link "PLAY" do meczu jaki chcemy oglądnąć.


Program TV na dzisiaj - Kliknij


Przydatne linki:

Sprawdź swoje łącze

Pytania, problemy, komentarze

Wszystkie programy TV p2p