Typy bukmacherskie

Online: osób

f.a.q. - Jak wstawić kupon na forum?

f.a.q - czyli co zrobić żeby mój kupon pojawił się na forum.


1. Najpierw zakładamy swój temat (jeśli go jeszcze nie mamy) gdzie będziemy wstawiać nasze kupony (1 temat na wszystkie kupony). Nazwijmy go np. "Typy Zenka"

2. Następnie w panelu użytkownika (to miejsce gdzie wpisujemy login i hasło) klikamy w "Dodaj kupon", tam wybieramy z listy rozwijanej bukmachera i stawkę za jaką zamierzamy "puścić" kupon. Klikamy "zapisz" i przechodzimy do następnej zakładki, w której wypełniamy wszystkie pola z czerwoną gwiazdką. Po wypełnieniu wszystkich pól klikamy w "zapisz", jeśli chcemy dodać kolejny mecz to czynność powtarzamy.

3. Po dodaniu wszystkich meczy do kuponu, przechodzimy na forum do swojego tematu, w którym będziemy dodawali nasze kupony. Żeby dodać kupon klikamy w duży czerwony przycisk "Odpowiedz/wystaw kupon" i następnie na dole z listy rozwijanej "Twoje kupony:" wybieramy wcześniej utworzony kupon. W treści posta pojawi nam sie tag [kupon]unikalny nr kuponu np. 2343[/kupon], wystarczy teraz tylko nacisnąć w "dodaj odpowiedź" i nasz kupon pojawi się w temacie. ... wynik meczu wpisujemy sami ... i to wszystko :)

4. Kupon wypełniamy przed rozpoczęciem pierwszego meczu, zabronione jest wstawianie kuponów w trakcie jak i po spotkaniu.


Kilka informacji o samym systemie kuponów na forum.

Edycja typu, stawki itp nie jest możliwa po zapisaniu, jedynie edytowany jest wynik, który można ewentualnie poprawić do 5 minut od jego wpisania.

Każdy użytkownik otrzymuje na początek miesiąca wirtualnych 1,000zł na grę w kuponach, oprócz tego każdego dnia za zalogowanie się otrzymuje bonus 100zł.

Po utworzeniu kuponu mamy 24 godziny na wstawienie go na forum.

Mecze przełożone na później niż 48h lub odwołane, rozliczane są po kursie 1.00, wynik wtedy wpisujemy dodając myślnik (-:-) zamiast liczby.

Krótki słowniczek pojęć i co oznaczają skróty w kuponach:

1X - zwycięstwo gospodarzy lub remis.
X2 - remis lub zwycięstwo gości.
12 - zwycięstwo gospodarzy lub gości.
over (1,5; 2,5; 3,5) - strzelonych więcej niż 2 (over 1,5), 3 (over 2,5), 4 (over 3,5) bramki w meczu.
under (
1,5; 2,5; 3,5) - strzelonych mniej niż 2 (under 1,5), 3 (under 2,5), 4 (under 3,5) bramki w meczu.
STG1 - gospodarze strzelą bramkę.
STG2 - goście strzelą bramkę.


Ranking Typerów i jak się tam znaleźć?

Wystarczy się zarejestrować w serwisie BetOnline i obstawiać kupony, to na jakim miejscu się w nim znajdziemy zależy głównie od nas samych, im lepiej będziemy typować i więcej wygrywać obstawiając kupony tym wyżej będziemy w rankingu. Ranking zlicza ilość wirtualnych pieniędzy zarobionych przez nas samych.

Regulamin konkursu "Kupony".

1. W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik w serwisie BetOnline. Możliwe jest posiadanie TYLKO jednego konta.
2. Konkurs trwa od pierwszego do ostatniego dnia każdego miesiąca.
3. Każdy użytkownik na początku miesiąca otrzymuje wirtualnych 1,000zł, wygrywają Ci użytkownicy, którzy zarobią najwięcej obstawiając kupony na forum.
4. Warunkiem otrzymania nagród jest obstawienie w miesiącu min. 10 kuponów za co najmniej 100zł o łącznym kursie min. 1.50, oraz stan konta na koniec miesiąca nie może być mniejszy niż 3,000zł
5. Wszystkie kupony muszą być wstawione na forum przed rozpoczęciem meczu.
6. Nie ma limitu ilości postawionych typów w kuponie, oraz minimalnego i maksymalnego kursu
7.
Kupon wypełniamy przed rozpoczęciem pierwszego meczu, zabronione jest wstawianie kuponów w trakcie jak i po spotkaniu.
8. W przypadku remisu wygrywa gracz, który obstawił więcej kuponów miesiącu.
9. Wyniki meczów w kuponach gracz musi wpisać najpóźniej do 24h po spotkaniu. W innym wypadku system nie przyjmie rezultatu i kupon zostanie nie zaliczony.
10. Utworzonych kuponów nie można wycofać/edytować, nawet jeśli użytkownik popełnił błąd.
11. Nagrody wypłacane są bezpośrednio na konto w
Betsson.com
12. Możliwe jest typowanie każdego zdarzenia, który jest w ofercie danego bukmachera.
13. Warunkiem uczestniczenia w konkursie jest posiadanie konta gracza w Betsson i wpisanie loginu do swojego profilu. Widoczny jest on tylko dla gracza i administracji BetOnline.


Nagrody:

1. 222zł
2. 111zł
3. 77zł
4. 55zł
5. 33zł
6-10. 11zł

Sponsor konkursu: Betsson.com

Nagrodę przed wypłatą należy obrócić 5 krotnie po kursie min. 1.50. Użytkownik będzie mógł otrzymać voucher jeśli wcześniej w przeciągu do 10 dni przed aktywacją vouchera dokonał minimalnego depozytu (jest to 10PLN metodą P24 i 40PLN pozostałymi metodami płatności).